Masterchef Nergiz Veliyev kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

TV8'de yayınlandığı her sezonla büyük bir heyecan yaşatan, eğlencesi eksik olmayan ve lezzet rüzgarları estiren Masterchef Türkiye'nin yeni bölümü 27 Haziran 2021 Pazar akşamı da ekranlardaki yerini aldı. Yarışmacılar arasında kendini gösterebilmek adına mücadele veren isimler arasında Nergiz Veliyev oldu. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı. Masterchef Nergiz Veliyev kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.06.2021, 22:01 27.06.2021, 22:40 Burak ZİHNİ
Masterchef Nergiz Veliyev kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Nergiz Veliyev kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Nergiz Veliyev olarak açıklandı. Peki, Masterchef Nergiz Veliyev kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Nergiz Veliyev kimdir?

Annesi Azerbaycanlı, babası Karslı olan Nergiz Veliyev 6 senedir pasta yapımı ile ilgileniyor. Yarışmaya Kars lezzeti ile katılarak mücadele verdi ve jüriden tam not almaya çalıştı. İstanbul'a geldikten sonra getirdiği yağın bpzulduğunu ve kendisi yaptığını söyledi. Jüri üyeleri de güzel yarışmacıyı başarılı buldu.

Masterchef Nergiz Veliyev


Masterchef Nergiz Veliyev

Masterchef Nergiz Veliyev


 

Masterchef Nergiz Veliyev Instagram hesabı

Genç yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada 572 takipçisi var. Yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Kendisini @nergizneran/ profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?