Masterchef Nevşehir Kapadokya Ürgüp izle - Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef Türkiye 109. bölüm izle

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef Türkiye'de yepyeni bir macera daha başlıyor. Dokunulmazlık oyununun da oynanacağı bölümde ekip Nevşehir'de Ürgüp ve Kapadokya'yı ziyaret edecek. Yaşanacak rekabet yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Masterchef Türkiye Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef Türkiye Nevşehir Kapadokya Ürgüp izle seçeneekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 28.11.2020, 07:22 28.11.2020, 08:04 Burak ZİHNİ

Her geçen gün adını daha da fazla duyuran ve ünü dünyaya yayılan Masterchef Türkiye'de bugün yeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Türkiye'nin birçok ilinden yaptığı yayınlarla lezzet konusunda da bilgilendirici rol oynayan yarışmanın bugünkü maratonu da nefes kesecek. İki takımın kıyasıya mücadelesinde kazananın kim olacağı merak konusu ve aynı zamanda dokunulmazlık oyunu da herkesi ekran başına kilitleyecek. Bugünkü adres ise Bursa olacak. Peki, Masterchef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Masterchef Türkiye Nevşehir Kapadokya Ürgüp izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Masterchef Türkiye Nevşehir'de neler yaşanacak?

İç Anadolu Bölgesi'nin en gözde şehirlerinden biri olan Nevşehir'de Ürgüp ve Kapadokya'nın organik yapısı ekranlara taşınacak. Birbirinden ünlü jüri üyeleri ve renkli yarışmacılarıyla yine adından söz ettirecek olan Masterchef Türkiye'de şehrin yemekleri yapılacak ve dokunulmazlık oyunu oynanacak.

nevşehir tavası

Nevşehir meşhur yemekleri

Masterchef Türkiye denilince akla ilk gelen yemek oluyor. Nevşehir'de yayınlanacak bölümde izleyiciler şimdiden buranın lezzetlerini merak ederek araştırmaya başladı. Sofraları donatacak birçok tatla birlikte ekranlara neşe getirecek Masterchef'te yine binler ekran başına kilitlenecek. Nevşehir'in meşhur yemekleri aşağıda yer alıyor.

1- Testi Kebabı
2- Sofra Restorant 
3- Soğanlama
4- Ayva Dolması
5- Düğü Çorbası

6- Köftür 
7- Nevşehir Tavası
8- Haliçi Tavacı Mustafa
9- Sızgıt
10- Ağpakla 


 

TV8 hakkında

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek ulusal kanallar arasına katıldı. TV8, 9 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir. 13 Kasım 2013'te kanal, Acun Ilıcalı'ya satılmıştır. Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrar format değişikliğine giderek TV8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak TV8 Ana Haber, Haberaktif gibi haber programları sona erdi, TV8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı. Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar TV8'e taşındı. Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Mart 2016'dan itibaren NBA maçlarını da yayınlamaya başladı. 1 Eylül 2014 saat 20.00'de logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı. 5 Ocak 2015'te Bu Tarz Benim'i Show TV'den transfer ederek yayınlamaya başladı. 3 Temmuz 2015 tarihinde Survivor All Star finali gerçekleşti. 12 Kasım 2015'te Doğuş Yayın Grubu, TV8'in hisselerinin %30'unu satın alarak kanala ortak oldu. Mart 2016'da NBA yayın haklarını aldı. 6 Ekim 2016'da TV8,5 yayına başladı. 3 Mart 2017'de HD yayına geçti. TV8 HD, 1 Eylül 2014'te kurulan, TV8 ile eş zamanlı yayın yapan TV8'in yüksek çözünürlüklü kanalıdır. 18 Şubat 2015 tarihine kadar sadece Digiturk 329. kanaldan izlenebilmekteyken 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren TV8 HD, Türksat 4A 12356 H 7100 2/3 frekansından, Turkcell TV+ 27. kanaldan, D-Smart 28. kanaldan, Digiturk 28. kanaldan, Türksat TKGS 8. kanaldan ve KabloTV 29. kanaldan da izlenebilmektedir.

köftür tatlısı


 

TV8 Masterchef Türkiye izle

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef Türkiye'yi birçok platformda izleme şansınız bulunmaktadır. Televizyondaki yeni bölümün haricinde internette tv8.com.tr ve Youtube seçenekleri vardır. İki platformda da tek parça ve full olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca ücretli üyeliklerin alındığı BeinConnect, BluTV gibi sitelerde ise geri sarma özelliği ile yine seyredebilirsiniz.


ayva dolması


 

Masterchef Türkiye dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yarışmanın bugün yayınlanacak olan bölümünde dokunulmazlık kazanan yarışmacı haberimizde yer alacak.

Yorumlar (1)
Muammer 9 ay önce
Yarışmacıların tandır başında taddır ekmeği,cömlekte bulgur çorbası, çömlekte ağa pakla v. b yemekleri yapmaları isterdim o atmosferi yaşamalarını beklerdim.
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?