Masterchef Oğuzhan Öveç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en popüler yarışmalarından biri olmaya devam eden Masterchef'in yeni sezonu başladı. Dün ilk bölümü ile yayınlanan yarışmanın bugünkü yarışmacıları da sabırsızlıkla bekleniyordu. Performansıyla jüriden tam not alabilmek için mücadele veren isimlerden biri de Oğuzhan Öveç olarak açıklandı. Bir üst tura çıkmak için 5 dakikalık süresi olan Oğuzhan Öveç hakkındaki bilgiler merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masterchef Oğuzhan Öveç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

TV 27.06.2021, 21:23 27.06.2021, 21:47 Burak ZİHNİ
Masterchef Oğuzhan Öveç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Oğuzhan Öveç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Oğuzhan Öveç olarak açıklandı. Peki, Masterchef Oğuzhan Öveç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Oğuzhan Öveç kimdir?

Katar'dan yarışma için geldi. Barista eğitmenliği yapıyor ve kahve kavurutor. Tavırları sempati ile karşılandı. Mehmet Şef kendisini; 'Yemeği seven adam nasıl da belli oluyor' sözleriyle bomba bir başlangıç yaptı. Yemeğe başlama serüvenini ise 'yiyerek' olarak açıkladı. Doğradığı biberler de Mehmet Şef'i heyecanlandırdı.


Masterchef Oğuzhan Öveç


 

Masterchef Oğuzhan Öveç Instagram hesabı

Genç yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada 207 civarında takipçisi var. Yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Kendisini @oovec profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138