Masterchef Rümeysa Sara Yavuz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Yeni sezonuna dün merhaba diyen ve ikinci bölümü ile yayınlanan Masterchef'te yeni bir gün daha ekranlara geldi. Birbirinden iddialı, hamarat ve gelecek vaat eden yarışmacı adayının performansı merakla bekleniyordu. Finale doğru bir adım atabilmek adına mücadele verecek isimler arasında ... da vardı. Kendisi hakkında da birçok sorgulama gerçekleştirildi. Peki, Masterchef ... kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.06.2021, 20:35 27.06.2021, 20:44 Burak ZİHNİ
Masterchef Rümeysa Sara Yavuz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Rümeysa Sara Yavuz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Rümeysa Sara Yavuz olarak açıklandı. Peki, Masterchef Rümeysa Sara Yavuz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Rümeysa Sara Yavuz kimdir?


25 yaşında. Daha önce aşçılık tecrübesi varı. Annesi ve babasıyla programa katıldı. Paça beğendi adını verdiği yorum yemeği ile jüri karşısına çıktı. Annesi Artvinli, babası Sinoplu. Karadeniz rüzgarı estirmeye geldi. 5 kardeşin en küçüğü. Yöneticilik yapıyor. Girişimci. Baristasyon adını verdiği markanın sahibi. 2016'da mezun oldu. Evde soslu yemekleri o yapıypr.Masterchef Rümeysa Sara Yavuz


 

Masterchef Rümeysa Sara Yavuz Instagram hesabı

Genç yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada 700 civarında takipçisi var. Yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Kendisini @rumeysarayavuz profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?