Masterchef Sevgi Çolak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin sevilerek izlenen yarışmalarından biri olan ve lezzetiyle her geçen an daha da fazla sevilen Masterchef'in yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının hünerlerini sergilediği pazar akşamınında performansıyla geçer not elde edebilmek adına ocağının başına geçen isimler arasında Sevgi Çolak vardı. Kendisi hakkındaki bilgiler de araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Masterchef Sevgi Çolak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 04.07.2021, 21:15 04.07.2021, 21:22 Burak ZİHNİ
Masterchef Sevgi Çolak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Sevgi Çolak kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Sevgi Çolak kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Sevgi Çolak kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Sevgi Çolak 50 yaşında. İstanbul'dan yarışmaya katılıyor. Aşçılık yapıyor ancak 2 senedir çalışmıyor. Malatyalı. Yöresel bir lezzet olan asma yaprağında ekşili yoğurtlu köfte ile geçer not almaya çalıştı. 

Masterchef Sevgi Çolak 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?