Masterchef Şevval Kefelioğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de birbirinden iddialı şef adaylarını ağırlayan ve onların rekabetine sahne olan Masterchef'te yeni sezon başladı. Geçen haftadan bu yana süren maratonda kendisini jüriye beğendirmek isteyen isimler arasında Şevval Kefelioğlu da vardı. Kendisiyle ilgili de araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Masterchef Şevval Kefelioğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 03.07.2021, 21:24 03.07.2021, 22:15 Burak ZİHNİ
Masterchef Şevval Kefelioğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Şevval Kefelioğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Şevval Kefelioğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Şevval Kefelioğlu kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Şevval Kefelioğlu İstanbul'dan katılıyor. Gastronomi öğrencisi. 25 yaşında. Fransızca ve İngilizce biliyor. Daha önce Amerika'nın Florida eyaletinde çalıştı. Baklava ustası olarak hizmet verdi. Yunan restoranı deneyimi de var. Instagram hesabı bilinmiyor.

Masterchef Şevval Kefelioğlu 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?