Masterchef Suzan Alim kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef'te geçen hafta başlayan yeni sezon devam ediyor. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının hünerlerini sergilemeyi sürdürdüğü bu zorlu maratonda bir üst tura geçebilmek isteyenler arasında Suzan Alim de vardı. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı. Peki, Masterchef Suzan Alim kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 04.07.2021, 22:17 04.07.2021, 23:12 Burak ZİHNİ
Masterchef Suzan Alim kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Suzan Alim kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Suzan Alim kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Suzan Alim kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Suzan Alim 31 yaşında. Ev hanımı. Erzincanlı. 2 çocuk annesi. İstanbul Sancaktepe'den yarışmaya katıldı. Ezberleri bozan bir mercimekli mantar yapacağını söyledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Suzan Alim 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138