Masterchef Tuğba Yamaner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Şef adaylarının birincilik için kozlarını paylaştığı ve adeta arenayı andıran mücadelesine sahne olduğu Masterchef'te eleme turları devam ediyor. Birbirinden ünlü şefler önünde ter döken isimler arasında Tuğba Yamaner vardı. Kendisi hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor ve bilgileri öğrenmek isteniyor. Peki, Masterchef Tuğba Yamaner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 30.06.2021, 21:26 30.06.2021, 21:48 Burak ZİHNİ
Masterchef Tuğba Yamaner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Tuğba Yamaner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Tuğba Yamaner olarak açıklandı. Peki, Masterchef Tuğba Yamaner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Tuğba Yamaner kimdir?

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Tuğba Yamaner 30 yaşında. Ankara'dan yarışmaya katıldı. Organizasyon işi yaparken mesleğini bıraktı ve mutfağa girdi. Sebebi ise Masterchef'ti. Eğitim görüp yarışmaya katıldı. Kendisinin Instagram hesabı var. @tugbayamaneer profilinden takip edebilirsiniz.

Masterchef Tuğba Yamaner

Masterchef Tuğba Yamaner

Yorumlar (3)
Aynur Öztürk 1 ay önce
Tuğba yamaner sempati ve pozitif haliyle becerisi ile tekrar alınmalı masterchefde görmek istiyorum
Ercan Türkcan 2 hafta önce
Bir yemek yarışmasına katılmışsın saçların tabağın içine neredeyse girdi girecek.
El insaf Somer şefin gözünün önünde, midem kalktı resmen.
Nazmi öz 2 hafta önce
Başarılı bir performans tekrar seçilmesini istiyorum
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?