Masterchef Tural Humbatov kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye ve dünyanın birçok noktasından gelen onlarca şef adayının performansını sergilediği Masterchef Türkiye'de yeni sezon tüm hızı ile sürüyor. Birbirinden iddialı isimler jüri karşısına çıkarak hünerleri ile geçer not almaya çalışıyor. O isimlerden biri de Tural Humbatov olarak açıklandı. İzleyiciler de kendisi hakkındaki bilgileri öğrenmek adına sorgulamalar geçekleştiriyor. Peki, Masterchef Tural Humbatov kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 29.06.2021, 22:13 Burak ZİHNİ
Masterchef Tural Humbatov kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Tural Humbatov kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Tural Humbatov olarak açıklandı. Peki, Masterchef Tural Humbatov kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Tural Humbatov kimdir?

Azerbaycanlı yarışmacı küçük yaşta annesinin yönlendirmesi ile yemek yapmaya başladığını söyledi. 7 yılı İzmir'de olmak üzere 12 senedir mutfakta. Kendi sevgisini kattığı ve mesleğini de sevdiği için İzmir'de en iyi olduklarını anlattı. Mehmet Şef de buna istinaden 'Moralliyken şef daha iyiy yapıyor diyorum ben buna' ifadelerini kullandı. Daha önce inşaatlarda da çalıştı. Babası, annesi ve kendisini bırakıp kaçtı. Sokaklarda da çalıştı. 2 kız kardeşi ve annesine baktı.

Masterchef Tural Humbatov

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?