Masterchef Yeşer Uzun kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'de yemek yarışmaları arasında zirveye oynayan ve her sezon büyük ilgiyle izlenen Masterchef'te yeni bir bölüm daha seyircilerin karşısındaydı. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının ter döktüğü ve geçer not almak için kozlarını paylaştığı programda Yeşer Uzun da üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Yeşer Uzun kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 21:15 07.07.2021, 21:20 Burak ZİHNİ
Masterchef Yeşer Uzun kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Yeşer Uzun kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Yeşer Uzun olarak açıklandı. Peki, Masterchef Yeşer Uzun kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Yeşer Uzun kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Yeşer Uzun İstanbul'dan yarışmaya geldi. Cerrahpaşa Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde çalışıyor. 47 yaşında. Yemeklerinin çok beğenildiğimi söyleyerek buraya katılması konusunda teşviklendirildiğini anlattı. Sempatik tavırları ile herkes tarafından sevildi. Instagram hesabı @yeseruzun'dur.

Masterchef Yeşer Uzun 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?