Masterchef Yusuf Altuntaş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'de yayınlanan bölümleri ile adeta fenomen haline gelen ve yeni sezonunda eleme turu heyecanı devam eden Masterchef'te pazar akşamı da nefesler tutuldu. Şefler önlerine gelen tabakları denemeyi sürdürdü. Yarışmacılar arasında Yusuf Altuntaş da vardı. Kendisi hakkındaki araştırmalar da başladı. Peki, Masterchef Yusuf Altuntaş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 04.07.2021, 23:21 Burak ZİHNİ
Masterchef Yusuf Altuntaş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Yusuf Altuntaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Yusuf Altuntaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Yusuf Altuntaş kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Yusuf Altuntaş turu geçmesi halinde finale kadar gidebileceğini düşünüyor. Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun. Aşçı olarak çalışıyor. 26 yaşında. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Yusuf Altuntaş 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?