Masum 245. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 22 Kasım Pazr

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 245. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

TV 21.11.2020, 06:41 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 245. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 245. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 245. bölüm özeti

Radha’nın hastanedeki odasında başlar. Doktor, Hasta Radha’nın iyi olduğunu, kısa sürede bilinci yerine geleceğini söyler. Gopi iki göz iki çeşme ağlar. Kokila ise olaylara daha sakin baktığı için oldukça şüphecidir. Gopi Kokila’nın emri ile Umang’ı telefonla arar. Gopi Umang’ı polise vereceğin, bir daha kardeşinin yanında ve yakınında görmek istemediğini açık açık söyler. Lakin Umang’ın istediği Modi ailesini rahatsız etmek olduğu için Radha’yı seviyor bahanesi ile Modilerin huzurunu bozmak için elinden geleni yapacak. Urmila geçen bölümde Radha’nın Swyam konusundaki tüm gerçeği bildiğini ama Raşi’ye bu konuyu Urmila anlatmayı unutur. Raşi geçmiş olsuna geldiğinde Swyam gibi yakışıklı birisini bırakıp, Umang’ı seçmesinin aptallık olduğunu söyler. Hemen Urmila araya girip Swyam konusunu kapatmasını ister. Gopi ile Kokila hastane bahçesinde Radha’yı Umang’dan uzak tutmak gerektiği konusunda konuştuğu esnada Umang arabası ile hastaneye gelir. Diye çıkışır. Umang ise eski Umang olmadığını, Radha’yı çok sevdiğini söyler. Kinjal ise bu olayı uzaktan görür. Hemen yanına gidip Kızları kandırma Umang’ın mesleği haline gelmiş diyerek Umang’ın hala yalan söylediğini açıklar. Kokila da Umang’ı hastaneden kovar. Kinjal de ayakkabısını çıkartıp gitmese kafasına atacağını söyler. Umang Modilere verdiği rahatsızlığı9n yeterli olduğunu düşünüp hastaneden uzaklaşır.
Masum genel konusu

Rada Gopi’yi öldürmeye karar verdi. İlk denemesi Ahem yüzünden başarısızlıkla sonuçlandı. Urmila Kinjal ile Dawal’ın arasını açmak için elinden geleni yapıyor. Kinjal Dawal’ın gömleğini ütüler. BU sırada mutfağa gider. Urmila bunu fırsat bilerek ütüyü elbisenin üzerine bırakır. Dawal odasına gelince elbisesini yanmış görür ve Kinjal’i çağırır. Kinjal ütüyü kenara koydum derken Urmila gelir ve onu dikkatsizlikle suçlar. Çocukların eğlenmesi için Modi ailesi hazırlık yaparken Ahem de etrafı içleri çikolata dolu balonlarla evi süsler. Rada da içi cam kırıklar ile dolu bir balon hazırlar. Ahem yerde büyük bir balon görür ve onu da baş köşeye asar. Savita torunlarıyla gelir ve gösteri başlar. Herkes dans ederken sıra Ahem ve Gopi’ye gelir. Balonun altında dans ederlerken Rada da balonu patlatmaya çalışır. Ancak başaramaz. Mira, Gopi’den en büyük balonu vermesini ister. Gopi balonu almaya çalışırken Rada sapanla balonu patlatır. Gopi’nin üzerine bir anda cam kırıkları düşer. Gopi’nin kolu kanar. İlk müdahaleyi Ahem yapar. Urmila Kinjal ile Dawal’ı ayırmak için yataklarının vidasını gevşetir. Elinde vidayla dolanırken Madu onu görür ve ne yaptığını sorar. Urmi bir şey söylemeden ayrılır. Rada Gopi’nin mehendisini(kına) yaparken Umang’ı düşünür ve sinirlenir. Gopi kına çabuk kuruun diye ısınmasını ister. Rada daha önce öldürücü bir madde karıştırdığı ısıtıcıyaı yakar. Isıtıcıdan çıkan duman yavaş yavaş Gopi’yi zehirlemeye başlar. Koki uzun zamandan beri Gopi’yi göremediğini söyleyerek kontrole gider. Gopi bayılırken Koki onu görür ve herkesi çağırır. Ahem yüzüne su döker ancak nafile. Rada pis pis sırıtırken Gopi gözlerini açar. Herkes onun çok yorulduğu için bayıldığını düşünürken Raşi Rada’dan şüphelenir. Gece 12'de Raşi’nin odasına tüm Modi dolar ve doğum gününü kutlar. Raşi doğum gününün unutulduğunu düşünürken böyle bir sürprize çok sevinir. Urmi’nin evi gece yarısı Kinajl’in sesiyle ayaklanır. Kinjal yatağın eskidiği için kırıldığını söyler. Madu onu Urmi’nin kırdığını söyler. Sabah odayı dikizlerken elinde vidalarla gördüğünü söyler. Aralarında tartışma çıkınca Dawal erkeklerin salonda birlikte yatacaklarını söyler. Urmi planının başarılı olmasından mutlu. Gopi hamile olduğunu anlar ve bunu bir sürprizle açıklamayı düşünür. Kinjal de hamile olduğunu Urmi’nin evinde açıklarken çok mutludur. Kinjal ve Urmi ailesi Modi evine gelirler. Gopi de sürprizini açıklamak üzeredir ve eliyle hamile işareti yapar. Kinjal onun yanına gelir ve hamile olduğumu nereden anladın diye ona sarılır. Tüm Modi Kinjal’i kutlarken Urmi rahatsız olur. Ahem ve Gopi Mira’nın evlendiğinde evden ayrılacağını düşünerek şimdiden üzülürler. Rada onların eksik yönünün Mira olduğunu düşünerek ona zarar vermeyi düşünüyor. Gopi hamile olduğunu Ahem’in yemek kabına koyar. Ancak yazının başına bir sürü iş gelir ve sonunda Meti’nin süpürgesiyle çöpe atılır. Rada Mira’yı çikolata ile kandırır ve onu depodaki ayağı kırık dolaba gönderir. Masum 22 Kasım Özeti sona erdi. 


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?