Masum 333. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 18 Şubat Perşembe

Her bölümü ile Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgi gören Masum'da yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın 7 günü yayınlanan yapım bugün de yine birçok gelişme ile ekranlardaki yerini alacak. Yüzlerce bölümü geride bırakan yapımda neler yaşanacağı merak edilen yapımda bir kez daha seyirciler araştırmalara başladı. Masum 333. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 17.02.2021, 06:16 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 333. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 333. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 333. bölüm özeti

Gopi Mira’yı takibe başlamıştı. Mira gece kulübüne ulaşırken Gopi içeri girmek ister ancak güvenlik sari ile girilemeyeceğini söyler. Gopi bir grup bayandan ona yardımcı olmasını ister. Bayanlar yan tarafta kıyafet satıldığını söylerler. Pari, Mansi ile Kinjal’in telefon konuşmasını gizli kamera ile tespit eder, Modi ailesini salona çağırarak video görüntülerini izletir. Kinjal Mansi’ye Gopi’yi Ahem ve çocuklardan uzak tutmak için Mira’yı kandırmasını gerektiğini söyler. Hetal duydukları karşısında şok olurken Kinjal Pari’yi tokatlamaya kalkar. Parag elini tutar ve kızı olduğu için utandığını söyler. Koki’nin 10 yıl önce bu evi terk ettiğini, Dawal’ı şimdi daha iyi anladığını ve onun haklı olduğunu söyler.

Ahem ve Vidya da gece kulübüne gelirler. Gopi beyaz bir elbise ile gece kulübüne girer. Bir adam ondan dans etmesini ister. Gopi ona çok yaşlı olduğunu ve ısrar ederse tokatlayacağını söyler. Gopi bir adamın Mira’ya dokunduğunu görür ve adamı tokatlar. Mira sarhoş bir vaziyette erkek arkadaşına nasıl tokat atabileceğini sorar. Gopi ona annesi olduğunu söyler. Mira ondan uzaklaşırken Gopi de peşinden gider. Mira Gopi ile tartışmaya devam ederken Vidya da yanlarına gelmiştir. Mira sinirle Gopi’yi itekler. Gopi pencerenin camından aşağıya düşer. Gopi kanlar içinde yerde yatarken Ahem onu hastaneye götürür. Doktor durumun çok kritik olduğunu ve ameliyat edilmesi gerektiğini söyler. Ahem çok geçte olsa Gopi’nin elini tutar ve onu hiç bir zaman bırakmayacağını söyler. Mira Mansi’yi arar evin dışına çıkmasını ister.  Gopi’nin erkek arkadaşını tokatladığı için tartıştıklarını ve onu itekleyince binadan düştüğünü ve şimdi durumunun kritik olduğunu söyler. Mansi şoktadır. Urmi onları duyar ve ikisini de sopayla döver. Anne kız evden kaçar. Jigar Koki’nin hiç bir şey duymamasını ister. Koki gelir ve neyi duymayacağını sorar. Urmi Gopi hakkında kötü bir rüya gördüğünü söyler.Hetal daha sonra Mansi’yi tokatlar ve Ahem ile Gopi’yi ayırmaya gücünün yetmeyeceğini söyler. Mira’ya Gopi hastanede yatarken yabancı bir kadınla vakit geçirdiği için azarlar. Kinjal Gopi’yi Ahem’den uzaklaştırmak için elinden geldiğini yaptığını ancak başarılı olamadığını ve oyunun bittiğini söyleyerek Mansi’yi yalnız bırakır. Koki ise hiç bir şeyden habersiz Jigar ve diğerleriyle evde Gopi’nin ailesini birleştirmesi için dua ediyor. Bir anda mumlar sönerken hastanenin de elektrikleri kesilir. Ahem Gopi’nin şimdi nasıl ameliyat edileceğini sorar. Doktor jeneratörün de  çalışmadığını ve ameliyat yapamayacaklarını söyler. Vidya şoktadır. Doktor yakında bir hastane olduğunu ve Gopİ’yi oraya götürmelerini ister. Vidya Ahem’in elini Gopi’ye eline verir ve o şekilde diğer hastaneye giderler. Bu sırada Kinjal, Hetal ve Pari de hastaneye gelirler. Gopi hemen ameliyata alınır. Koki bir şeylerin yanlış olduğunu sezmiştir ve Modi konağına gitmek istediğini söyler. Jigar Pari’yi bu konuda bilgilendirirken Pari Mira’nın konakta olduğunu ve Urmi’nin evine gelmesini isteyebileceğini söyler. Koki en sonunda Gopi’nin hastanede olduğunu öğrenir ve tek başına hastaneye gider. Ameliyathaneye girmek ister ancak hemşireler engel olur. Koki Ahem’i Gopi’yi öldürmekle suçlar. Masum 18 Şubat Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?