Masum 342. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 27 Şubat Cumartesi

Her bölümü ile Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgi gören Masum'da yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın 7 günü yayınlanan yapım bugün de yine birçok gelişme ile ekranlardaki yerini alacak. Yüzlerce bölümü geride bırakan yapımda neler yaşanacağı merak edilen yapımda bir kez daha seyirciler araştırmalara başladı. Masum 342. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 26.02.2021, 06:16 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 342. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 342. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 342. bölüm özeti

Gizemli kişi Modi ailesini karıştırmaya devam ediyor. Urmi kaşınır gibi yapar ve Kinjal’den vücuduna yağ sürmesini ister. Kinjal zor da olsa kabul eder. Yağ sürülürken Urmi bağırarak dışarı çıkar ve Kinjal’in öldürmeye çalıştığını komşularına söyler. Kinjal neden böyle bir şey yapayım dese de Urmi komşuları bu konuda ikna etmiştir. Komşular Urmi’yi rahatsız etmesi durumunda polisi arayacaklarını söyleyip ayrılırlar. Bir süre sonra eve polisler gelir ve şikayet üzerine geldiklerini söyleyerek Kinjal’i sorarlar. Urmi onu gösterir. Polis kanıt isteyince Urmila üzerindeki yağı gösterir ve komşularının sözlerini hatırlatır. Polis yeterli delil olduğunu söyleyerek Kinjal’i tutuklayacaklarını söyler. Bu sırada Dawal ve Papu da gelir. Papu büyük anneme nasıl bu şekilde davranırsın diye tepki gösterirken Dawal da sınırları aştığını söyler. Urmi herkesten özür dilemesi şartı ile Kinjal’i affedeceklerini söyler. Kinjal öfkeyle özür dilerken polis bir daha ki sefere bu şekilde davranmayacaklarını söyleyip ayrılır. Polis gidince Dawal böyle bir kanıt için polisin nasıl tutuklama verdiğini sorgularken Urmi onların sahte olduğunu ve Kinjal’e ders vermek için numara yaptıklarını söyler. Dawal Koki’nin haklı olduğunu, Urmi’nin Kalakari kraliçesi olduğunu söyler. Pari depodan hangi eşyaları alacağını bilmediğini söyler. Koki Meti’yi arar ancak bulamaz. BU sırada gizemli kişi depoda Gopi için tuzak kurar. Koki depoya gider ve yerdeki tuzağı göremez. Depodaki tüm eşyalar Koki’nin üzerine devrilir. Gopi sesleri duyar ve depoya gelerek Koki’yi çıkarır. Depoya en son giren kişinin Mira olduğu söylenir. Mira da Pari’yi suçlar. Aralarında tartışma devam ederken ortam iyice gerilir. Hetal ortamı yumuşatmayı bilir. Ertesi gün oruç tutulacağı için hazırlıklar başlar. Koki ve Gopi birisinin aileye zarar vermeye çalıştığını söylerler ve onu bulana kadar huzur bulamayacaklar. Gizemli kişi gaz borusunu keser. Gopi mutfağa gelir ve ocağı açmak üzereyken Ahem gaz kokusunu fark eder ve onu durdurur. Ardından gaz borusunun kesildiğini fark ederler. Koki yaptığı denemelerle Pari ve Mira’nın olayla ilgileri olup olmadığını araştırır. Ancak herhangi bir delil bulamaz. Raşi banyosunu yapar ve içerde kalır. Gopi ailesini çağırır. Jigar kapıyı kırarak içeri girer. Birisi gaz sıkışması için şofbeni bozmuştur. Ahem polisi arayacağını söyler. Mira ve Pari ne gerek var diye karşı çıkarken Jigar buna mecbur olduklarını söyler. Tej için süslemeler yapılır. Poja için tüm aile bir araya gelir. Ahem süslenen ağaca elini attığında ise elektrik akımına kapılır. Masum 27Şubat Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138