Masum 353. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 10 Mart Çarşamba

Kanal 7'nin klasikleşen Hint yapımları arasında en çok ses getiren dizilerinden biri olan Masum'da yeni bölüm başlıyor. Haftanın son bölümü ile ekranlara gelecek yapımda neler yaşanacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? Masum 352. Bölüm Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 09.03.2021, 06:21 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 353. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 353. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 353. bölüm özeti

Gaura ve ailesi evlerine dönerek Vidya’nın gelmesini beklerler. Gaura eve dönünce hemen idolün başına geçer ve Vidya’yı tuzağa düşürdüğünü, sırada Mira’nın olduğunu söyler. Modi evinde ise ayrı bir telaş vardır. Koki Mira’nın evliliğe engel olacağını düşünerek Mira’nın erkek evine gelmemesini ister. Gopi’nin itirazlarına rağmen Koki kararının kesin olduğunu söyler. Mira onları dinlerken kafasından duman çıkarır. Evde Gaura kardeşi Karineş’in kül çanağına bakıyor ve intihar ettiği sahneyi hatırlıyor. Modi’nin buraya geleceğini ve aynı acıyı yaşatacağını düşünüyor. Modi ailesi Vidya ile birlikte Gaura’nın evine ulaşırlar. Gaura’nın sarayını görünce adeta büyülenirler. Tolu Şaravan’ın kız kardeşi varsa onunla evleneceğim diyerek şaka yaparken Koki Vidya’yı incitecek davranışlardan kaçınmalarını ister. Gaura üzerlerine gül dökerek onları karşılar.

Gaura mehendi sanatçılarından Vidya’ya kına yapmasını ister. Ardından sahneye çıkar ve Koki ile dan etmek istediğini söyler. Koki sözünden dolayı mecbur kalır ve Gaura ile dansa başlar. Gaura onu her defasında itekler. Urmila ise saray gibi evin tadını çıkarıyor. Gümüş kaşıkları görünce bir kaç tanesini çalıyor ve tüm odaları görmek için harekete geçiyor. Karineş’in küllerinin olduğu odaya girmek isterken hizmetçi onu durdurur. Urmi Gaura’nın  yengesi olduğunu ve istediği yere girebileceğini söyler ancak müsade alamaz. Gaura Koki’yi sahnenin dışına itekler. Koki düşmek üzereyken Ahem ve Gopi onu tutar. Gaura iyi ki sahnenin dışında düştün aksi taktirde sahne zedelenir, çeyiz parasından ödemek zorunda kalırdık diye dalga geçer. Işıklar söner. Gaura jenaratörü çalıştırmalarını ister. Bu sırada peçeli bir kız belirir. Peçesini kaldırınca onun Mira olduğu anlaşılır. Mira dans etmeye başlar. Gopi mutlu olur ve onunla dansa başlar. Bu arada Kinjal de ailesiyle düğüne gitmeye çalışır. Hiç bir taksi durmayınca Dawal arkadaşınun çekçekini alır ve ailesini bu şekilde düğüne götürür. Eve 5 dakikalık bir mesafe kaldığında Kinjal çekçekle gelince dalga geçecekler diye yürümek ister ancak topuğu kırılır. Öte yandan Tolu/Molu’nun dansları geceye renk katar. Kinjal ve ekibinin de gelmesi ile takım tamamlanır. Gaura Mira’yı bir odaya götürür ve teklifimi kabul ettin mi diye sorar. Mira hayır karşılığını verir. Koki daha sonra Mira’ya neden geldiğini sorar. Mira Gaura’dan özür dilemek için geldim deyince mutlu olur. Baa öksürmeye başlar. Gopi ilacın nerede diye sorar. Baa arabada olduğunu söyler. Gopi şoförü ararken yürür ve Karineş’in külleri bulunan odanın önüne gelir. Telefonu odanın içine girer. Kapı kilitli olduğu için pencereden içeri girer ve Karineş’İn çelenkli resmini görür. Bir hizmetçi gelir ve buraya nasıl girdiğini sorar. Gopi telefonunu almak için pencereden girdiğini söyler ve resmin kime ait olduğunu sorar. Hizmetçi Gaura’nın kardeşi Karineş olduğunu söyler. Gopi ona ait külleri de görünce Gaura’nın yalan söylediğini anlar. Koşarak salona gelir ve Ahem ile Koki’ye kandırıldıklarını söyler. Gaura’nın kardeşi Karinş’in öldüğünü, resimlerini ve küllerini gördüğünü söyler. Gaura onu yalanlar. Hep birlikte odaya giderler. Gaura bu odanın ışıksız olduğunu söyler ve hizmetçilerden ışık getirmesini ister. İçerde başka bir resim gören Gopi şok olurken Gaura bu resim ölen kocama ait der. Kokila böyle önemli bir gerçeği neden gizlediğini sorar. Gaura kimsenin üzülmesini istemediği için söylemediğini belirtir. Yeniden dandiya oyununa geçerler. Daram sinirlenir ve Gaua’ya sürekli hakaret edildiğini söyleyerek evliliğin iptal edilmesini ister. Gopi ellerini birleştirir ve özür diler. Şaravan onu durdurur ve onun hatası olmadığını, özür dilemesine gerek olmadığını söyler. Masum 10 Mart Özeti sona erdi.
 Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?