Masum 430. Bölüm izle | Masum 26 Mayıs Çarşamba Özeti ve Fragmanı

Türkiye'de en çok izlenen Hint dizisi olmayı başaran Masum'da yeni bir bölün daha ekranlara geliyor. Hindistan'da uzun süre zirvede olan ve sonrasında ise Türkiye'ye getirilen fenomen yapım yine ilgiyle izlenecek. Yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak da öğrenilmek isteniyor. Yüzlerce bölümdür seyircilerinin ilgiyle takip ettiği dizinin yeni günü bir an önce izlenmek üzere sorgulanıyor. Masum 26 Mayıs Çarşamba 430. bölüm Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 25.05.2021, 06:22 Burak ZİHNİ
Masum 430. Bölüm izle | Masum 26 Mayıs Çarşamba Özeti ve Fragmanı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:20'da de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 430. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 430. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 430. bölüm özeti

Mansi ve Premila Modi konağına yerleşmişlerdi. Bu arada Koki aniden hastalanarak herkesi endişelendirmişti. Kokila hastalandı! Jaggi annesi Urvaşi’yi arayarak Koki’nin hastalandığını ona söyler. Urvaşi oğluna şifa niyetine otlarla yapılan bir tarif verir. Jaggi annesinden aldığı bu tarifi yapmak için mutfağa gider. Ancak bu iş o kadar da kolay değildir. Baharatların hepsi birbirine benziyordur.

Jaggi ne yapacağını bilemezken onun yardımına Gopi koşar. İkili birlikte Urvaşi’nin özel tarifini yapar.

Mansi’nin planı! Bu arada konağa kalabalık bir grup gelir. Bunlar Mansi’nin arkadaşlarına vereceği davet için getirdiği şeflerdir. Et sutaşı olan bu şefler Mansi ve davetlilerine et pişireceklerdir. Koki ve Gopi bunu duyar duymaz itiraz ederler. Çünkü Modi konağında asla et pişmez. İkili bu konudaki hassasiyetlerini Mansi’ye sert bir dille söylerler.

Modi konağında bunlar olurken Daram’ın evinde ise Nainya ve sevgilisin nişanı yapılıyordur. Gopi ve Koki hastalıktan dolayı nişana katılamazlar. Nişan oldukça iyi geçerken Daram ve Mera arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam eder. Bildiğiniz gibi Mera dedektif ile işbirliği yapmaktadır. Nainya’nın yanlış yönlendirmeleri yüzünden Daram ikilinin aralarında bir şeyler olduğunu düşünür.

Jaggi tuzağı engelledi! Gopi ve Koki’nin aşçılara itiraz etmesiyle Mansi planını devreye sokar. Gopi’ye aşçıları yolladığı için davetteki yemekleri kendisinin yapmasını söyler. Gopi mecburen bu durumu kabul eder.

Gopi Mansi’nin davetlilerine yemekler hazırlayıp servis etmeye başlar. Tabi bu ekibi işi yemek değildir. Amaçları Gopi’ye eziyet etmektir. Gopi yokken yemekleri döküp Gopi’ye temizletirler. Tüm bu olanları Jaggi görür. Hemen olaya müdahale eden Jaggi Gopi’yi bu eziyetten kurtarır. Mansi ise tüm planının bozulmasına delirir.

Morali bozuk olan Masni’nin kötülükleri ertesi günde tam gaz devam eder. Modiler sunakta sabah duasını yaparken Mansi son ses müzik plates yapar. Mansi çarpılsa da kurtulsak artık!

Telefondaki delil! Jaggi miniklerle oturmuş doğum günü videolarını izliyordur. Bu esnada Gopi gelip aylaklık eden bu ekibi dağıtır. Jaggi telefonu yatağına koyup çıkar. Bu esnada Premila Jaggi’nin kimliğini ortaya çıkarmak için arayıştadır. Telefonu görür görmez alıp kurcalamaya başlar.

Doğum günü videosunu açan Premila videoyu izlemeye başlayınca büyük bir kanıt bulduğunu fark eder. Videoda Modiler Ahem yerine Jaggi diye konuşuyordur. Premila hemen telefonu alıp Mansi’nin yanına koşar.

Premila koşarken miniklerin kaykayına basar. Telefon havalanır ve Sona’nın elinde kalır. Olaya Krishna’da katılır. Sona’dan fırlayan telefon miniklere gider. Miniklerin üstine Krishna çullanırken telefon yine havalanır. Bu sefer Mansi’yi bulur. Mansi’de de çok durmaz ve en son Jaggi’nin elinde kalır. Jaggi telefonu alır almaz kırarak delilleri yok eder.

Urvaşi kaza yaptı! Telefon meselesi hallolurken Jaggi annesini aramadığını fark edip hemen onu aramak ister. Bu esnada Jaggi’nin annesine araba çarpar. Jaggi durumu öğrenince soluğu hastanede alır. Çok geçmeden Gopi’de durumu öğrenerek hastaneye gider. Urvaşi ameliyata alınırken hastane parasını Gopi öder. Jaggi annesi için dua ederken Gopi büyük bir şeyi fark eder. Bu hastane Krishna’nın çalıştığı hastanedir. Krishna olayı öğrenirse Jaggi’nin kimliğini ifşa edebilir.

Gerçekler ortaya çıkıyor! Gopi’nin tüm telkinlerine rağmen Jaggi dayanamaz ve annesini ziyarete gider. Yakalanmamak için kılık değiştirir. Ancak tesadüfen hastanede bulunan Masni’nin dikkatini bu durum çeker.

Bunun yanı sıra Gopi’nin hastaneye ödeme yaptığı çekte sorun çıkar. Hemşire çeki Krishna’ya gösterdiğinde Krishna Gopi’nin adını hemen fark eder. Krishna hemşireden çeki alıp Modi konağına gider. Gopi ve Modilere çeki gösterir. Tüm Modiler şoke olur.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138