Masum 434. Bölüm izle | Masum 30 Mayıs Pazar Özeti ve Fragmanı

Türkiye'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Masum'da yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Her gün yayınlanan bölümleriyle binlerce kişiyi ekrana kilitleyen yapımda bugün de yaşanacaklar merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 30 Mayıs Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 29.05.2021, 06:05 Burak ZİHNİ
Masum 434. Bölüm izle | Masum 30 Mayıs Pazar Özeti ve Fragmanı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 434. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 434. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 434. bölüm özeti

Gopi ve Jaggi tapuları sonunda ele geçirmiş, Mansi ve Premila’nın konağı satmalarını engellemişti. Yallah evinize! Tapuları kaptıran Premila ve ailesi oldukça şaşkındır. Gopi ve Jaggi onlara günlerini göstermiştir. Olanlar bununla da kalmaz. Jaggi ve Gopi ellerinden tutup bu belayı kapı dışarı ederler. Yüzlerine de konağın kapısı çarparlar.

Uzun süredir hasret kaldığımız huzur yine Modi konağına hakim olur. Üstelik Jaggi gibi enerjik biriyle gelir bu huzur. Miniklerle beraber davulları boynuna geçiren Jaggi şimdi eğlence zamanı diyerek davulları çalmaya başlar.

Herkes oynamaya başlarken Jaggi bir şey fark eder. Gopi eğlenceye dahil olmamıştır. Hemen Gopi’nin yanına giden Jaggi onu da eğlenceye dahil etmek ister. Gopi isteksizdir ve oynamak istemez. Ancak minikler onu çekince Gopi’de dans etmeye başlar.

Jaggi iyice Gopi’ye kapılıyor! Bu güzel anlardan sonra akşam olduğunda herkes yataklarına çekilir. Jaggi ise oldukça tuhaf rüyalar görür. Bu rüyalarının kahramanı ise Gopi’dir. Jaggi bu tuhaf duruma anlam veremez. Ancak ikili arasındaki uyum oldukça dikkat çekicidir. Urmila Jaggi ve Gopi arasındaki bu uyumu görünce bir hayli mutlu olur.

Ancak su uyur düşman uyumaz. Premila ve Mansi’nin bu yenilgiye misilleme yapması uzun sürmez. Modi konağına doluşan kadınlar tapınakta yapılacak töreni Gopi’nin yapmasını ister. Gopi bunu kabul edince kadınlar durumu hemen Premila’ya haber verir.

Jaggi Gopi’ye sindur sürdü! Modiler tapınağa gittiklerinde Premila ve ailesi de orada yerini almışlardır. Dualar yapılırken adet gereği duayı yapan Gopi’ye eşi tarafından sindur sürülmesi gerekir. Premila’nın planı da tam burada devreye girer. Krishna’yı öne çıkararak sinduru onun sürmesini ister.

Bu esnada Jaggi gelip Krishna’yı engelleyerek sinduruu kendisi sürmek ister. Tabi bu durum Gopi’yi derinden etkiler. Gopi gözyaşları içinde töreni terk eder. Gopi için u konu oldukça hassastır. Çünkü sindur onun için hassas bir konudur ve ona sindur süren iki kişinin biri yabancı biri ise sahtekardır.

Jaggi ortalardan kayboldu! Gopi’nin oldukça karışık olan kafası Jaggi’nin ortalarda gözükmemesiyle daha da artar. Koki Urvaşi’yi arayıp Jaggi’yi sorar. Urvaşi oğlunun gelmediğini söyleyince Modiler panikler. Bu duruma en çok üzülen ve endişelenen kişilerden biri Gopi olur.

Bu endişeli bekleyiş akşam saatlerine kadar sürer. Akşam olunca Jaggi gelir. Ancak Gopi’nin hareketleri oldukça soru işareti yaratır. Gopi Jaggi’ye kızar. Neden haber vermediğinin hesabını sorar. Onun için endişelendiklerini söyler. Ardından Gopi fazla ileri gittiğini düşünerek odasına koşar. Gopi’nin hareketleri Kokila’nın dikkatini oldukça çeker.

Tüm bu soru işaretleri devam ederken Kokila Jaggi’nin annesi Urvai’yi arar. Urvaşi oğlunun karşılığında ondan istediği şeyi yapmasını bekliyordur. Bu istek Urvaşi’nin Modi konağına yerleşmesi ve hak ettiği şeyleri yaşamasıdır.

Koki bu vaadini yerine getirir. Urvaşi’yi alarak Modi konağına giderler. Koki onu tanıtarak hürmet edilmesini ister. Gopi ise Urvaşi’nin gelişiyle bir gerçeği daha fark eder. Bu gerçek Ahem ile Jaggi’nin kardeş olduğudur. Gopi bu durumu Koki’ye sorarken Koki tüm gerçekleri ona anlatır.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?