Masum 451. bölüm izle – 16 Haziran 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle

Kanal 7'nin Hint yapımında yeni bölüm heyecanı var. Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Masum'da yeni bir gün daha ekranlara geldi ve geride kaldı. Hindistan'ın en başarılı yapımları arasında yer alan yapımda bir sonraki gün yaşanacaklar bir kez daha araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 16 Haziran Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 15.06.2021, 05:55 Burak ZİHNİ
Masum 451. bölüm izle – 16 Haziran 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 451. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 451. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 451. bölüm özeti

Daram’ın ifadeleriyle birlikte Jaggi’nin suçsuz olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak gerçeklere kulaklarını kapayan Kokila bunları dinlemez. Jaggi’yi oğlunun katili olarak görmeye devam eder. Paralar çalındı! Kokila’nın bu sert çıkışına rağmen Gopi ve Urmila Jaggi’yi kefalet ile serbest bırakmada kararlıdır. İkili bu amaçla bankaya giderek para çekerler. Ancak orada onları oldukça kötü bir sürpriz bekliyordur.

Motorlu iki kişi para çeken Gopi ve Urmila’nın yanından geçerken çantalarını çalıp kaçarlar. İkili çaresizce bağırsalar da soyguncular çoktan gözden kaybolmuştur. Bu iki kişinin kim olduğu ise çok geçmeden ortaya çıkar. Elbette tahmin ettiğiniz gibi Pari ve Monica’dır.

Gopi ve Urmi çaresiz konağa dönerken olanları anlatırlar. Urvaşi bir şekilde parayı bulacaklarını söyler. Oğlu için evlerini dahi satmayı göze alır. Tüm bunları gören Kokila ise düşüncelerinde kararlıdır. Oğlunun ölümüne sebep olan kişileri asla affetmeyecektir. Uzaktan Pari ve Monica Koki’nin bu durumunu görünce oldukça mutlu olurlar.

Katil ortaya çıktı! Gopi Jaggi sevk edilmeden önce hemen karakola gitmek ister. Bu acelesi yüzünden bir adama çarpar. Gopi kazayı yaşarken Daram’ın elinde ise bir fotoğraf vardır. Daram bu fotoğrafa bakınca kafasındaki tüm parçalar yerine oturur. Gopi ile buluşarak ona fotoğrafı gösterir ve Ahem’e çarpanın bu adam olduğunu söyler.

Gopi fotoğrafı görür görmez çarptığı adam olduğunu fark eder. Ancak çarptığı kişi çoktan ortalıktan kaybolmuştur. Gopi bu adama erişemediği için Jaggi’nin masumiyetini tamamen ispat edemez. Ancak kefaletle de olsa onu kurtarmayı başarır.

Katil Gaura’nın adamı! Jaggi Gopi ile konağa dönerken diğer tarafta oldukça korkunç bir telefon görüşmesi gerçekleşir. Gopi ve Daram’dan kaçan asıl katil Gaura’yı arayarak ona olanları anlatır. Garua sakin olmasını ve saklanmasını ister.

Ahem ile ilgili gerçekler ise şöyledir. Bunu Garua’nın geçmişi hatırlamasıyla görürüz. Gaura hapse girdiğinde hemen telefonla dışarıdaki adamını arar. Bu adam Ahem’in aracına çarparak onu uçurumdan atar. Tüm suçta yanlış zamanda yanlış yerde olan Jaggi’nin üzerine kalır.

Chanda düştü! Böylesine tehlikeli olan Gaura’nın esiri durumuna düşen Chanda’nın da gözü sonunda açılmıştır. Chanda bu esaretten kurtulmak için bulduğu bıçakla ipleri keser. Gaura bu durumun farkına varmaz.

Diğer tarafta Jaggi ise Modi konağına gizlice girmeye çalışırken Kokila’ya yakalanır. Koki Jaggi’nin kefaletle serbest bırakıldığından habersizdir. Onu görünce kan beynine sıçrar. Gopi’yi ihanetle, Ahem’in katiline yardım etmekle suçlar.

Gopi ise Koki’nin aksini düşünmektedir. Jaggi’nin suçsuz olduğunu ifade eden Gopi Koki’ye meydan okur. Ahem’in gerçek katilini ortaya çıkaracağını haykırır.

Gaura konağında ise Chanda gece olmasını fırsat bilerek konaktan kaçmaya çalışır. Ancak Gaura çoktan tetiktedir. Chanda onu görünce korkar. Üstüne Gaura sandalyeden kalkınca Chanda’nın dili tutulur. Koşarak kaçmaya çalışır ve bu esnada merdivenlerden düşer. Hamile olan Chanda oldukça ağır yaralanır.

Chanda hastaneye kaldırıldı! Gaura ev halkına yakalanmamak için kendisini de yere atar ve yalan söyler. Chanda’nın kaçmaya çalıştığını ve kendisini merdivenlerden ittiğini söyler. Chanda hastaneye kaldırırlar ve erken doğuma alınır. Doktor bebeklerin durumunun iyi olduğunu ancak anne için işlerin pekte iyi olmadığını söyler.

Modi konağında ise ertesi gün olaylar giderek daha da karmaşık hal alır. Gopi ve Koki arasındaki gerilim iyice artar. Kokila Jaggi için ilan edilen kefaret kararına karşı çıkar. Bunun bozdurulması için avukatına başvurur.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?