Masum 460. bölüm özeti ve fragmanı – 25 Haziran 2021 Cuma tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizisi olan Masum'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda yaşanacak yeni olaylar ilgiyle ve sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süren yayın hayatıyla yüzlerce kez seyircilerin karşısına çıkmaya devam ettiren Masum'un yeni gününün neler getireceği haberimizde yer alıyor. İşte Masum 460. bölüm özeti ve fragmanı...

TV 24.06.2021, 05:31 Burak ZİHNİ
Masum 460. bölüm özeti ve fragmanı – 25 Haziran 2021 Cuma tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 457. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 460. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 460. bölüm özeti

Gaura durmak bilmemişti. Chanda’yı öldürerek suçu Vidya’ya yıkmıştı. Gopi ve Jaggi ise Kokila’ya gidip gerçeği istemiş ama yanıt bulamamıştı. Gaura’nın keyfi yerinde! Tüm olanları gözümüzün önüne getirdiğimizde en karlı olan kişi elbette Gaura’dır. Bu yüzden Gaura neredeyse zil takıp oynayacaktır. Vidya ise büyük bir vicdan azabı içindedir. Chanda’yı kendisinin öldürdüğünü zannediyor bir an önce bu yükten kurtulmayı diliyordur.

Vidya bri ara gerçekleri anlatmaya niyetlense de Gaura buna izin vermez. Hemen lafa girerek Chanda’nın evden kaçtığı yalanını uydurur. Daram Chanda’nın evden kaçmasına delirir. Mera’nın yerini bilen tek kişi Chanda’dır. Şimdi Mera’yı nasıl bulacaktır!

Seta Gopi’nin kafasını karıştırıyor! Modi konağında ise Seta oldukça utangaç ve çekingen davranır. Gopi kızın üzerindeki bu tedirginlikten şüphelenir. Seta’nın anlattıklarından daha farklı bir hikaye ya da daha büyük bir beladan şüphelenir.

Urvaşi uyandı! Ertesi gün olduğunda Modi konağının bir ziyaretçisi vardır. Bu kişi şeytanın yeryüzündeki gölgesi Gaura’dır. Modi konağına geliş amacı ise Urvaşi’yi kontrol etmektir. Tüm gerçeklerin diğer bir şahidi Urvaşi’dir.

Gaura yatakta yatan Urvaşi’yi kutsarken onun komada olmasından mutludur. Ancak Garua tam giderken Urvaşi eliyle sarisinden tutar. Gopi, Jaggi Urvaşi’nin uyandığını görünce büyük bir mutluluk yaşar. Ancak işler Gaura için pekte mutluluk verici olmaz. Gaura Urvaşi’nin kendine gelişiyle adeta şoke olur. Bu durumu kökünden halletmek için Urvaşi’nin ipini çekmeye karar verir.

Daram konağında ise Chanda’nın kayboluşunu araştırması için dedektif gelir. Vidya dedektifin gelişiyle çok korkar. Gerçeklerin ortaya çıkma ihtimali Vidya’yı panikletir. Tabi bu panik anları dedektifin gözünde kaçmaz.

Gizemli kadın! Dedektif araştırmalarını sürdürürken esrarengiz bir kadın gelir. Kadının gelişi  o kadar esrarengizdir ki rüzgârlar eser, konağın kapıları kapanmaz. Modiler karşılarında yüzü kapalı bu kadını görünce bir hayli tedirgin olurlar. Kadının Modilerden isteği ise açık ve nettir! Seta’nın geri verilmesi!

Gopi Seta’yı vermiyor! Gopi kadına karşı dik durarak Seta’yı vermek istemez. Bhavani adındaki bu kadın Gopi’yi açıkça tehdit eder. Yüzlerce köyün lideri olduğunu ve dilerse buraya yüzlerce adam yığabileceğini söyler. Ancak Gopi tehditlere aldırış etmez. Bu ülkede kanunların ve o kanunları koruyan polislerin olduğu cevabını verir.

Bhavani yanında polislerle de gelmiştir. Ancak bu polisler yine Gopi’nin yasalar ve vatandaşlık haklarını söylemesiyle konaktan ayrılıp giderler. Gopi Seta’nın reşit olduğunu ve polisin ona bir şey yapamayacağını açıklamıştır. Bhavani çaresiz kaldığı için konaktan Seta’yı almadan ayrılır ancak bu kızdan vazgeçmeyecektir.

Gopi’nin akıl dolu planı! Gopi karşılarındaki kişilerin ne kadar tehlikeli olduğunu fark ettiği için akıl dolu bir plan yapar. Bu plan doğrultusunda öncelikle Seta Bhavani ile konuşur. Bhavani Modiler üzerinden onu tehdit eder. Eğer orada durursan Modilere zarar vereceğim der.

Seta bunun üzerine camı kırarak Modi konağından kaçar. Modiler durumu anlayınca hemen organize olurlar. Seta’yı arayıp Bhavani’den önce bulmaları gereklidir. Ayrıca Seta birde not bırakmıştır. Tüm bu detaylar Modiler tarafından görülürken elbette Bhavani’nin adamları tarafından da fark edilir.

Hatta Modiler tüm bu detayların adamlar tarafından fark edilmesini de sağlar. Bhavani’nin adamları hemen ona durumu haber verir. Adamlar Modiler’den önce Seta’yı aramaya koyulurlar. Tabi bu arama beyhudedir. Çünkü Seta konaktadır ve hiçbir yere gitmemiştir. Tüm bunlar Gopi’nin planıdır. Gopi’nin amacı ise Seta’yı Urmi’nin evine yollamak ve orada saklanmasını sağlamaktır.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?