Masum 461. bölüm özeti ve fragmanı – 26 Haziran 2021 Cumartesi tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizisi olan Masum'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda yaşanacak yeni olaylar ilgiyle ve sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süren yayın hayatıyla yüzlerce kez seyircilerin karşısına çıkmaya devam ettiren Masum'un yeni gününün neler getireceği haberimizde yer alıyor. İşte Masum 461. bölüm özeti ve fragmanı...

TV 25.06.2021, 07:18 Burak ZİHNİ
Masum 461. bölüm özeti ve fragmanı – 26 Haziran 2021 Cumartesi tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 461. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 461. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 461. bölüm özeti

Bhavani adında nüfuslu bir kadın Seta’yı Modilerin elinden almak istemişti. Gopi ise akıl dolu bir oyun yaparak herkesi yanlış yere yönlendirmiş Seta’yı da Urmi’nin evine yollamıştı. Vidya zor durumda! Diğer tarafta ise Gaura şeytanı Vidya’ya resmen musallat olmuştur. Kızın delirmesi için önce sağa sola kan lekeleri koyan Gaura sanki Chanda’nın ruhu gelmiş gibi bir hava oluşturur.

Tüm bu yaptıkları yetmezmiş gibi birde büyücü çağırarak Vidya’ya ruhların musallat olduğu yalanını atar. Gaura’nın tek bir amacı vardır. O da Vidya’yı delirtip tımarhaneye tıktırmak ve böylelikle ondan da kurtulmaktır.

Nitekim Shravan ve Daram her ne kadar bu duruma inanmasalarda Gaura’nın oyunları onları da etkilemeye başlamıştır.

Bhavani yemi yutmadı! Modi konağına tekrar dönersek Gopi’nin oyunu başta mükemmel gözükse de Bhavani bu yemi yutmaz. Urmila ve Seta tam kapıdan çıkacakken karşılarında Bhavani’yi görürler. Bhavani Urmi’yi kenara iterek Seta’yı almak ister. Neyseki Gopi hızla yetişerek hem Urmi’yi hem de Seta’yı kurtarır. Bhavani amacına ulaşamadan yine konaktan gitmek zorunda kalır.

Tabi bunda diğer Modilerinde gelişinin önemli bir payı vardır. Tüm bu yaşananlar Modi konağında yine paniğe sebep olur. Çünkü ne kadar çabalasalar da en başa dönülmüştür.

Kokila hasta! Modi konağında bu çekişme sürerken herkes Kokila’yı unutmuştur. Koki’nin durumu ise hiç iyi değildir. Çökmüş durumda olan Koki ne yemek yiyor ne de konuşabiliyordur. Karakol görevlileri Koki’nin durumunu fark edince hemen müdahale ederler. Bu esnada Gopi ise Koki’ye bir şeyler olduğunu içten içe hissediyordur.

Diğer tarafta ise Gaura bir türlü Vidya’yı delirtmeyi başaramamıştır. Ancak Gaura hiç ama hiç endişeli değildir. Çünkü Vidya’dan kurtulmanın başka yolları da vardır. Bu yol Chanda cinayetini Vidya’ya yıkmak ve onu hapse göndermektir. Bu amaçla Gaura bir kadınla görüşerek bu planı devreye sokar.


Seta kaçırıldı! Gaura bu şeytanlıkları yaparken Modi konağında işler oldukça kötü gidecektir. Gopi Seta’nın annesinin öldüğünü öğrenince onun için bir tören yapmak ister. Modiler törene başlarken çok geçmeden Bhavani elinde resim ve çiçeklerle konağa gelir. Modilere törene katılmak istediğini söyler Gopi törene katılabilirsin diye cevap verir.

Ancak tüm bunlar Bhavani’nin bir planının parçasıdır. Tören başlarken getirdiği sepette bulunan gaz bir anda konağa yayılmaya başlar. Bu gaz bulutu herkesi kısa sürede bayıltır. Bhavani ve adamları Seta’yı alarak konaktan ayrılırlar.

Gopi Seta’yı kurtaracak mı? Modiler baygınken Daram konağına ise polis ve bir kadın gelir. Bu kadın Gaura’nın konuştuğu kişidir. Kendini Chanda’nın kardeşi olarak tanıtır. Amacı Chanda dosyasının açılmasıdır. Daram şimdilik olayın büyümesini engellese de Vidya’nın panik dolu davranışları yine şüpheleri çeker.

Modi konağında ise herkes kendine gelmeye başlar. Çok geçmeden yaşananları da fark ederler. Gopi yanına Jaggi alarak Bhavani’nin evine gider. İkili Seta’yı almak isterken Bhavani onları kandırır. Seta’ya oldukça iyi davranır. Ancak arka planda kızı evlendirmek için planlar yapıyordur.

Vidya’nın ecel terleri! Nitekim Gopi ve Jaggi konağa geri dönerken din görevlisiyle karılaşırlar. Görevli Seta’nın evleneceği bilgisini onlara verince ikili kandırıldıklarını anlar. Gopi ve Jaggi Seta’yı düğünden kaçıracak bir plan hazırlığı içine girerler.

Diğer tarafta ise işler hiç oldukça kötü hal almaya başlar. Chanda’nın kardeşi yine polislerle konağa gelir. Bu sefer polisler arama emri de çıkarmışlardır. Konak baştan aşağı aranırken Vidya çok ama çok korkar. Vidya’nın bu şüpheli hareketlerinin yanı sıra bahçede bulunan Vidya’ya ait takılarda polisin dikkatinden kaçmaz.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?