Masum 465. bölüm özeti ve fragmanı – 30 Haziran 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizisi olan Masum'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda yaşanacak yeni olaylar ilgiyle ve sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süren yayın hayatıyla yüzlerce kez seyircilerin karşısına çıkmaya devam ettiren Masum'un yeni gününün neler getireceği haberimizde yer alıyor. İşte Masum 465. bölüm özeti ve fragmanı...

TV 29.06.2021, 07:23 Burak ZİHNİ
Masum 465. bölüm özeti ve fragmanı – 30 Haziran 2021 Çarşamba tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 465. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 465. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 465. bölüm özeti

Modi evinde patlayan bombann ardından herkes Sita’nın yaptığını düşünür. Jagi arkadaşlarını arar ve Bavani’ye ders vereceklerini söyler. Gopi buna müsade etmez ve polise şikayette bulunur. Polis Bavani’nin evine gider ve Modi evinde buldukları küpeyi ona gösterir. Bavani küpenin kendisine ait olduğunu ancak kızını görmeye gittiğinde düştüğünü söyler. Polis ayrılınca Bavani’nin kocası bombayı sorar. Bavani bombayı kendisinin yerleştirmediğini ancak yerleştiren kişiyi bulunca alnından öpeceğini söyler. Daram ve Şaravan Vidya için endişelenmeye devam ederler. Gora karakoldaki adamını arar ve Koki’ye işkence etmesini ister. Memur başka bir mahkumu Koki’nin hücresine gönderir. Mahkum Gora’nın selamını iletir ve Koki’yi sopayla dövmeye başlar. Koki Gopi diye bağırınca Gopi hisseder ve Koki için dua eder. Vidya bir süre sonra eve ulaşır. Üstü başı yırtık bir şekilde gelince Daram ve Şaravan ne olduğunu sorar. Vidya Gora’nın sözlerini düşünürken Gora onun düştüğünü söyler ve yemek yemesini ister.

Mahkum Koki’yi döverken sopası kırılır ve eliye Koki’yi boğmaya çalışır. Daha sonra yeniden geleceğini söyler. Ertesi sabah Vidya Kokila’yı ziyarete gider ve topallayarak yürüdüğünü görür. Görevli memur temizlik yaparken ayağının kaydığını söyler. Vidya memurun yanında konuşmaması gerektiğini düşünerek polisten reçete yazacağını söyleyerek kağıt kalem ister. Vidya ayrılırken Koki’nin ayaklarına dokunur ve Gora’nın bombayı patlattığını ve kimseye bir şey olmadığı yazını bırakır. Koki Tanrı’ya dua ederken Gopi ile Jagi’yi bilgilendirme zamanı geldiğini düşünür. Kokila polis memurunun uyuduğunu görür ve anahtarı almayı başarır. Diğer polisler çekilince de önce Gopi’yi arar. Gopi telefonu açar ancak şarjı biter. Ardından sabit hatı arayan Kokila polise yakalanır. Polis onu sürüyerek hücresine götürür. Gopi telefonunu şarj eder ve karakoldan arandığını anlar. Hemen karakolu arar. Memur Koki’nin iyi olduğunu ve şimdi dinlendiğini söyler. Gopi onunla konuşmak istediğini söylese de memur kabul etmez. Memur Gora’yı arar ve Kokila’nın kaçmaya çalıştığını söyler. Gora bu gece onu öldürmesini ister.

Memur Koki’yi döven mahkumu içeri gönderir. Kokila onu alt eder ve bilincini kaybedene kadar onu döver. Ardından kadın memur elindeki sopayla Koki’ye saldırır. Ancak Koki onu da alt eder. Kokila daha sonra hapishaneden kaçar. Jagi, Gopi ve Sita da tapınağa giderler. Müfettiş Gopi’yi arar ve Koki’nin hapisten kaçtığını söyler. Gopi de Urmi’yi arar ve Koki’nin eve gelip gelmediğini sorar. Urmila hayır cevabını verince Jagi’ye Kıki’yi aramaları gerektiğini söyler. Kokila yüzünü boyar ve üzerine kırmızı bir palu giyerek polislerden gizlenmeye çalışır. Gopi’yi bilgilendirmek için telefon etmesi gerekiyordur. Bunun için tapınakta biriken paradan bir lira alır. Sita bunu fark eder ve Koki’yi elinden tutarak hırsızlık yaptığını söyler. Koki başını açınca onun Gopi’nin annesi olduğunu anlar. Masum 465. Bölüm Özeti 30 Haziran sona erdi.
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?