Masum 483. bölüm özeti oku ve fragmanı – 18 Temmuz 2021 Pazar tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizisi olan Masum'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda yaşanacak yeni olaylar ilgiyle ve sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süren yayın hayatıyla yüzlerce kez seyircilerin karşısına çıkmaya devam ettiren Masum'un yeni gününün neler getireceği haberimizde yer alıyor. İşte Masum 483. bölüm özeti ve fragmanı...

TV 17.07.2021, 07:02 Burak ZİHNİ
Masum 483. bölüm özeti oku ve fragmanı – 18 Temmuz 2021 Pazar tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 483. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 483. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 483. bölüm özeti

Modiler Samera’yı sevmedi! Samera’nın Ricky depo temizleme işinden kurtarması Kokila ve diğerlerinin pek hoşuna gitmez. Ricky arkadaşı Samera ile birlikte arabaya atlayarak onun evine gider. Ricky en başından beri çok sevdiği Samera’nın bu hareketine minnettardır.

Tam tersi Modiler ise bu kıza bir nebze olsun güven duymazlar. Öncelikle Koki aile işlerine hiç onları tanımayan birinin karışmasına sinir olur. Urmila’da Kokila’ya bu fikrinde katılır. Ayrıca Seta’da bu kızı dolandırıcılık yaparken gördüğünü söyleyince Modiler ortak paydada buluşurlar.

Jaggi iyileşmesi duruyor! Bu arada Jaggi’nin ise morali sıfırdır. Düne kadar ayakları gittikçe iyileşirken bugün kaskatı kesilmişlerdir. Jaggi’nin bu duruma morali oldukça bozulurken Gopi ona moral vermeye çalışır.

Jaggi’nin ortalıkta olmaması Koki’nin de dikkatinden kaçmaz. Durumu Gopi’ye sorar. Gopi Jaggi’nin iyileşmesinin durduğunu söyleyince Koki’de duruma üzülür. Gopi tüm durumun yağ ile masaj yaptıktan sonra başladığınI söyler. Tam bu anda Dima oldukça endişelenir.

Ricky, Samera ile evlendi! Ancak Ricky’nin gelişi Gopi’nin tüm düşüncelerini başka bir yöne çeker. Ricky yanında Samera ile Modi konağına gelir. Modiler neler olduğunu sorarken Ricky Samera ile evlendiğini duyurur. Modiler elbette bu duruma inanmaz. Ancak Ricky gerçek bu diyerek eşi Samera’yı herkese taktim eder.

Modilerin en başından beri sevmedikleri Samera böylelikle konağa adım attığını düşünür. Bu düşüncenin tam tersine Kokila öfkelidir ve bu evliliği tanımadığını söyler. Derhal hepsinin bu konaktan gitmesini emreder.

Samera konağa sızdı! Dima araya girerek Koki’yi engellemek ister. Ayrıca Jaggi’de Ricky’i kovarak bir şey elde edilmeyeceğini dile getirir. Gopi’de buna katılınca Koki duruma razı gelir. Samera ritüellere uygun şekilde konağa giriş yapar. Ancak Koki’nin bu izni Ricky’nin onun otoritesine asla karşı gelmemesi ile olmuştur.

Samera sırayla evin büyüklerinden hayır duası alır. Gopi’nin ayaklarına doğru eğilen Samera artık intikamı için hiçbir engelin kalmadığını söyler. Samera, Ahem’i onlardan çalan kişi olarak gördüğü Gopi’den intikamına başlayacaktır.

Ayrıca bir diğer gerçek ise Ricky ve Samera evliliğinin sahte olmasıdır. Ricky Modi konağını yağmalamak için Samera ile bu planı yapmıştır.

Bhavani’ye gelen esrarengiz paket! Diğer tarafta Bhavani Daram’ı etkilemek için ona tatlılar yapar. Tabi konağa gelen paket Bhavani’nin tüm tadını kaçırır. Bhavani paketi açtığında içinde ölen eşine ait fotoğraflar görür.

Bu şüpheli paket nereden gelmiştir? Bhavani bunu düşünürken aklına ilk gelen şey bunu yollayan kişinin gerçeği biliyor olabileceğidir. Yani Bhavani’nin kocasını zehirleyerek öldürdüğü gerçeği!

Samera ve Ricky ise Jaggi’nin odasında kalmak ister. Burada biraz ortam gerilmese deJaggi odayı yeni evli iki çifte verir. Tüm bu olanlara üzülen Seta olur. Seta’nin Ricky karşı olan hisleri bu durum yüzünden oldukça yıpranmıştır.

Mera paketin peşinde! Diğer yandan Vidya Bhavani konuşurken fotoğraflaral ilgili bir şeyler dediğini duyar. Durumu Mera’ya anlatır. İkili gizlice Bhavani’ye gelen fotoğrafları almak isterler. O fotoğraflarda Bhavani’nin suçu gözüküyordur. Ancak Bhavani kolay lokma olmayacaktır!
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?