Masum 487. bölüm özeti oku ve fragmanı – 22 Temmuz 2021 Perşembe tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizisi olan Masum'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda yaşanacak yeni olaylar ilgiyle ve sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süren yayın hayatıyla yüzlerce kez seyircilerin karşısına çıkmaya devam ettiren Masum'un yeni gününün neler getireceği haberimizde yer alıyor. İşte Masum 487. bölüm özeti ve fragmanı...

TV 21.07.2021, 07:17 Burak ZİHNİ
Masum 487. bölüm özeti oku ve fragmanı – 22 Temmuz 2021 Perşembe tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 487. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 487. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 487. bölüm özeti

Samera’nın oyunu Koki’yi zor duruma sokmuştu. Jaggi Koki kurtarmış ve durumu çözmüştü. Diğer tarafta Daram’ın gözü ise Bhavani karşısında açılmıştı. Gopi, Jaggi’yi eş olarak kabul etti! Jaggi Koki’yi kurtarması ile birlikte Modiler gözünde kahraman konumuna gelir. Gopi artık Jaggi’ye olan mesafesini bir kenara bırakarak onu eşi olarak kabul eder. Gopi’nin bu kararı tüm konakta sevinçle karşılanır.

Koki Gopi ve Jaggi için ertesi gün bir eğlence düzenlemeye karar verir. Ancak Samera ve sinsi Pinku’nun da bir parti isteği olur. Samera ertesi gün doğum günü olduğunu söyler. Elbette Samera’nın doğum günü falan yoktur. Samera ve Pinku’nun yeni bir planı vardır!

Mera için işler kötüye gidiyor! Diğer tarafta ise Mera’nın zor durumu devam eder. Daram Mera’nın fotoğraflarına bakıp onu özler ve nerede olduğunu düşünür. Mera ise Bhavani tarafından kapana kısıldığı camın arkasından Daram’a bakıp ağlar.

Bhavani yaptığı bu şeytani planla herkesi avucuna almıştır. Ancak Mera ne olursa olsun vazgeçmemeye kararlıdır. Bu amaçla bayılma numarası yapar. Bhavani Mera için odaya doktor getirirken Mera gizlice doktorun çantasına not koyar.

Hedef Koki ve Gopi! Modi konağında parti hazırlıkları tamamlanır. Hem Modilerin hem de Samer’nın konukları gelir. Koki ve Gopi bu durumun hayra alamet olmadığını anlar. Bu amaçla ikili bir dedektif edasıyla Samera’nın planın ne olduğunu anlamak ister.

İkilinin bu dikkati çok geçmeden sonuç verir. Konağa pasta getiren adamın cebinden düşen bir paket Modilerin dikkatini çeker. Koki pakete baktığında içinde barut olduğunu fark eder. Modiler Samera’nın pastaya barut koyarak patlatacağını düşünür.

Modiler pastanın peşinde! Modiler bu düşünce doğrultusunda pastayı bir şekilde değiştirmeleri gerektiğini kararlaştırırlar. Koki’nin başarılı planıyla ışıklar kapanır. Gopi konuşma yapar. Bu esnada pastada değiştirilir.

Ancak Modiler yanılmışlardır. Samera’nın planı pasta değildir. Samera barutu Modilerin ona taktığı şalın içine koymuştur. Şal tam pasta kesimi esnasında yanınca Samera alevler içinde kalır. Bu başarılı plan ile beraber sinsi Pinku ve Samera suçlamalara başlar.

Koki ve Gopi tutuklandı! Pinku direk tüm bunları Koki ve Gopi’nin yaptığını iddia eder. Ayrıca bunu destekleyecek kanıtlarda sunar. Gizli kamera ile çektikleri görüntüleri aççar. Bu görüntülerde sahte Kokila Samera’ya eziyet ediyordur. Koki ve Gopi bu sahtekarlıkları görüp itiraz etseler de herkes Samera’nın yanında yer alır.

Mera diri diri gömüldü! Modiler için kötü giden süreç Mera için daha beterdir. Mera bir şekilde tutsak olduğu yerden çıkmayı başarır. Ancak Bhavani çok geçmeden durumu fark eder. Bhavani artık Mera’dan yılmıştır.

Onu merdivenlerden atar ve Mera’nın işine son vermeye karar verir. Bu amaçla Bhavani Mera’yı ite kaka götürerek derin bir çukura diri diri gömer.

Modiler ve Mera kurtulacak mı? Mera ölümle yaşam arasında giderken Koki ve Gopi’de polis memurları tarafından tutuklanır. Pinku’nun verdiği kayıtlar ve geçmişte yaşandığı iddia edilen darp olayları Gopi ve Koki’yi çaresiz bırakır. İkilinin bu çaresizliği kodeste de devam eder. Gelinlerine eziyet eden kişiler kimse tarafından sevilmez.

Vidya ve Daram ise Mera’yı aramaya devam eder. İkili bahçede Bhavani görünce oldukça korkarlar. Polisle beraber Bhavani Mera’yı sorarlar. Bhavani Mera’nın sonsuza dek gittiğini söyler. Bu esnada toprağın altında olan Mera son bir güçle elini çıkartır. Daram bunu görünce son sürat toprağı kazmaya başlar.
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?