Masumiyet 1. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle – 24 Şubat Çarşamba

Usta oyuncular Hülya Avşar ile Mehmet Aslantuğ'u bir araya getiren Fox TV’de saat 20.00’de yayınlanacak ‘Masumiyet’ dizisi, sezonun en iddalı yapımları arasında gösteriliyor. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu dizide; Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Tolga Güleç, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü önemli rollerde yer alıyorlar.

TV 24.02.2021, 02:49

Dizide; sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar.

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir.

Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir. 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?