Masumlar Apartmanı 20. bölüm izle | 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamlarında yayınlanmaya başlayan bölümleri ile kısa sürede adını en çok izlenenler arasına yazdıran ve 2020'nin de en çok araştırılan yapımı haline gelen Masumlar Apartmanı'nda yeni bir hafta daha ekranlardaki yerini alıyor. İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni bölüm öncesinde yaşanacaklar araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Masumlar Apartmanı dizisi 20. bölüm full, tek parça, TRT 1 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

TV 02.02.2021, 07:58 09.02.2021, 08:02 Burak ZİHNİ

TRT 1'de başlayan yayın hayatıyla yeni bir yolculuğa çıkan Masumlar Apartmanı 20. bölümü ile ekranlardaki yerini aldı.Serüveni merakla beklenen dizi büyük bir ilgiyle izlendi. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Masumlar Apartmanı dizisi 20. bölüm full, tek parça, TRT 1 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Masumlar Apartmanı 20. bölüm özeti

İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır. Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır. Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır. 

Masumlar Apartmanı 20. bölüm full tek parça HD izle

Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Masumlar Apartmanı 20. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Masumlar Apartmanı'nın 18. bölümünü TRT.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

yemin emir

söz meriç aral

aybüke pusat fotoğrafları

yağmur ün


güldür güldür show açelya topaloğlu fotoğrafları

meltem yılmazkaya

ayşegül yılmaz

begüm çağla tekin

ecem sena bayır

eda nur hancı

fatma tezcan

sevcan yaşar

ece özdikici duyal

irem helvacıoğlu fotoğrafları

MERVE OFLAZ

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

hercai reyyan

hercai miran aslanbey


 

Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in dizisi Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1.com.tr ve TRT Youtube kanalından izleyebilirsiniz

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?