Masumlar Apartmanı 21. bölüm izle | Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen ve her bölümü ile de reyting zirvesine oynayan Masumlar Apartmanı bugün de izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Büyük bir ilgiyle başladığı yayın hayatında 2020 yılını çok iyi bir yerde kapatan yapım 2021'de de muhteşem formunu sürdürüyor. Seyirciler de bu akşam neler yaşanacağı konusunda fikir sahibi olabilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Masumlar Apartmanı dizisi 21. bölüm full, tek parça, TRT 1 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

TV 09.02.2021, 08:02 Burak ZİHNİ

TRT 1'de başlayan yayın hayatıyla yeni bir yolculuğa çıkan Masumlar Apartmanı 21. bölümü ile ekranlardaki yerini aldı.Serüveni merakla beklenen dizi büyük bir ilgiyle izlendi. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Masumlar Apartmanı dizisi 21. bölüm full, tek parça, TRT 1 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Masumlar Apartmanı 21. bölüm özeti

Safiye, dünya için küçük, kendi için büyük olan o ilk adımı atmıştır artık. Ev halkı Safiye’nin değişimiyle yıllardır belki de ilk kez umutlanır. Yukarıda ise hiç umulmadık biri, günlüğe bakar ve Naci’nin hastalığını öğrenir. Ege ise Neriman’la arasını düzeltme çabası içindedir ancak Neriman karşılık vermez. Ancak ikisinin arasındaki durumu fark eden biri, Ege ve Neriman’ı bir araya getirmek için bir hamle yapar. İnci, Han’dan sakladığı sırrı daha fazla içinde tutamaz ve itiraf eder. Bunu öğrenen Han, öfkesini dizginleyemez. Safiye ise sözleştikleri saatte, apartmanın girişinde heyecanla Naci’nin gelişini bekler. 

Masumlar Apartmanı 21. bölüm full tek parça HD izle

Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Masumlar Apartmanı 21. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Masumlar Apartmanı'nın 18. bölümünü TRT.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

yemin emir

söz meriç aral

aybüke pusat fotoğrafları

yağmur ün


güldür güldür show açelya topaloğlu fotoğrafları

meltem yılmazkaya

ayşegül yılmaz

begüm çağla tekin

ecem sena bayır

eda nur hancı

fatma tezcan

sevcan yaşar

ece özdikici duyal

irem helvacıoğlu fotoğrafları

MERVE OFLAZ

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

hercai reyyan

hercai miran aslanbey


 

Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in dizisi Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1.com.tr ve TRT Youtube kanalından izleyebilirsiniz

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?