Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat 2021 Çarşamba izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok izlenen sabah programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert yine ekranlardaki yerini alıyor. Arif Verimli'nin ayrılığı sonrasında yoluna devam eden programda bugün de yine çarpıcı dosyalar ele alınarak işlenecek ve çözüme kavuşmaya çalıştırılacak. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat 2021 Çarşamba canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 17.02.2021, 07:26 Burak Zihni

Son dönemde işlediği konularla adından söz ettirmeyi sürdüren Müge Anlı ile Tatlı Sert'te haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden çarpıcı konuların ele alnmasıyla birlikte gündeme damga vuran programda son olarak Arif Verimli, bir takipçisinin sorusuna karşılık olarak Şevki Sözen sebebiyle ayrıldığını açıklayıp; "Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım'a çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum... Saygılarımla..." ifadelerini kullanmıştı. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat 2021 Çarşamba canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Son bölümde neler yaşandı?

''Sevgi İzi'' ile iki günde üç kayıp bulundu. Aynı günde iki kayıp ailelerine kavuştu. Bir alışveriş merkezinde kaybolan genci ailesine teslim etmek üzere yola çıkıldı. 17 yaşındaki genci Esenler'deki polis merkezinden annesi teslim aldı. Sevgi İzi ile artık çok daha güvendesiniz. İran vatandaşı Marjan bulundu. Taksi beklerken esrarengiz şekilde kaçırıldı. 4 gün sonra bulunan Marjan canlı yayında. İran vatandaşı Marjan nasıl kaçırıldı? ''Biri arkamdan tuttu, sakin ol dedi'' diyen Marjan yaşadıklarını anlattı. İranlı Marjan'ın sakladığı sırrı ne? Dört gün önce İstanbul'da kaybolmuştu, dün akşam bulunan Marjan canlı yayında. Neden korkuyor? Ne saklıyor? Kaçıran kişiler neden bıraktılar? Marjan gerçekleri anlatacak mı? İkranur Tirsi cinayeti. 14 yaşındaki amca ve hala tutuklandı. İlk olarak erik yeme tartışması yaşadılar. Amca, İkranur'u neden öldürdüğünü anlattı. İkranur kıskançlık yüzünden mi öldürüldü? İki çocuk annesi Gülşen Caymaz'a ne oldu?Karaman'da 2013 yılında kaybolan Gülşen Caymaz'ın kızı annesinin valizini hazırlayıp gittiği günü unutamadığını anlattı. 8 yıldır hiçbir haber alınamayan kadın nerede? 

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Şubat Salı izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?