Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak 2021 Perşembe izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlenen programı olmayı yıllardır başaran ve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden ilginç konuların ele alındığı yayında uzman konuklar bilgi ve birikimleri ile olaylara ışık tutup çözümü konusunda çaba gösteriyor. Müge Anlı da ekibiyle birlikte en sıcak gelişmeleri seyircilere aktarabilmek adına mücadele veriyor. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 28.01.2021, 07:21 28.01.2021, 10:43 Burak ZİHNİ

ATV'de yıllardır sabah saatlerinde yayınlanan bölümleriyle Türkiye'nin klasiklerinden biri olmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bir güne daha başlıyor. Programda dün işlenen son konuyla birlikte sona eren gün sonrası milyonlarca kişi bugünü sabırsızlıkla bekliyor ve başarılı sunucu Müge Anlı'yı izlemek istiyor. Arif Verimli, Şevki Sözen ve Rahmi Özkan'ın da katıldığı yayında yine birbirinden çarpıcı dosyalar işlenerek çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Müge Anlı her gün çarpıcı olayları ele alıyor. Çözüme kavuşturmak için de ekibiyle olan gücünü ortaya koyup herkesi sevindirmeye çalışıyor. Yıllardır devam eden yayın maratonunda pek çok aileyi ve vatandaşı sevindiren başarılı gazeteci ve takım arkadaşları bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkacak. Yaptığı yardım kampanyaları, sosyal sorumluluk projelerine sunduğu katkı ve birçok alandaki iyilikleri ile de gündemde olan Anlı, bugün de pür dikkat izlenecek. Programın son bölümünde Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı'da son olarak, 23 yaşındaki Hasan Kiraz'ın şüpheli kaybında Müge Anlı sıcak gelişmeyi aktardı. Hasan Kiraz 11 Mayıs 2012 tarihinde kaybolmuştu. Trafik kazası geçiren Hasan Kiraz'a sigorta şirketi tazminat ödemişti. Sigorta parası ve Hasan Kiraz ortadan kayboldu. Sakarya'da yaşanan gelişme sonucu operasyon başlatıldı. Sigortacı Niyazi ve 13 kişi gözaltına alındı. Niyazi’nin sürekli kendisini arayıp birlikte iş yapalım demeye başladığını eklerken Niyazi ile tanışmanın nedeninin hesaba nasıl girerim öğrenmek için olduğunun altını çizdi. Müge Anlı Hüseyin’in daha önceki yayınlarda böyle anlatmadığını önce 20.000 TL çekip kardeşini arama çalışmalarında kullandığını daha sonra Niyazi’ye buna söylediğini ona da 20.000 TL çekip verdiğini anlattığını hatırlattı. Merve Hanım doğru olanının ilk hesaba girdiğinde para çekmediklerini bankaya gidip parayı çektiklerini hatta kayıtlarının olduğunu söyledi. Müge Anlı bu işin kolay bir iş olmadığını Dalaman İlçe Emniyetine teşekkür etti. Müge Anlı Burhan Aykurt cinayetini de hatırlattı. Müge Anlı Süheyla Hanım’ında gözaltına alındığını az önce bilgisinin geldiğini sıranın Hüseyin Kiraz’a geldiğine işaret etti. Müge Anlı Sakarya Emniyetinin şu anda stüdyoya geldiğini ve Hüseyin Kiraz’ın gözaltına alınacağını açıkladı. Merve paralarının olmadığını avukat Onur Yavaş ile kendilerini Süheyla tanıştırdığını söyledi. Canlı yayında Hüseyin Kiraz gözaltına alındı. Şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Arzu Aygün'ün sevgilisi canlı yayında... İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak Perşembe izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri define
zekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?