Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Mart 2021 Perşembe izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının vazgeçilmezi olarak yayın hayatına devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile karşınızda. Haftanın dördüncü gününde de birçok konuyu ele alarak çözüme kavuşturmak isteyen Müge Anlı ve ekibi yine ilgiyle izlenecek. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Mart 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 04.03.2021, 08:16 05.03.2021, 08:12 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olarak 15. sezonunda da yoluna devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert'te haftanın dördüncü bölümü başlıyor. Müge Anlı, Rahmi Özkan ve Şevki Sözen'in yanısıra ekipteki çalışanlarla birlikte olayların üstesinden gelmek isteyen program kadrosu bugün de elinden gelenin en iyisini yaparak Türkiye gündemine damga vurulmak isteniyor. ATV'nin sabah programı olmasına rağmen prime time kuşağına da kafa tutan başarılı yapım reyting sıralamasında da önemli oranlara sahip. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Mart 2021 Perşembe canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorunlarınızı yazabilirsiniz.


 

Son bölümde neler yaşandı?

15 yaşındaki Sıla'dan 8 gündür haber yok. Kaçırdığı iddia edilen şüpheli kuzen ve annesi canlı yayında.  Sıla 8 gündür nerede, kiminle? Güler Hanım Sergen’in kızını 14 gün alıkoyduğunu iddia etti. Sergen’in yazışmaları ortaya çıktı. Emine Hanım; kendisinin hep sustuğunu ama şimdi dinlenmesini istediğini Güler’in kızını soğan toplamaya götürdüğünü kızını evde bırakmasının yalan olduğunu söyledi.  Sergen ilk kaybolma iddiasında dolayı kendisinin suçlandığını tüm köyün böyle anladığını ve kız ile bağını kopardığını ailesinin gidip kendisini şikâyet ettiğini açıkladı. 15 yaşındaki amcasının kızını kaçırmakla suçlanıyordu. Kuzen Sergen ifade işlemi için karakola götürülüyor. Uyuşturucuyla mücadelede ''Uyuma'' uygulaması tanıtıldı. Narkotik köpekleri Aleks ve Kuki stüdyoda... Mervenur Polat'ı en son onlar gördü. İş hanındaki o evde o gün neler yaşandı? Merve'ye kim, ne yaptı? Genç kızdan hala bir haber yok. Dün kaybolan 13 yaşındaki kız bulundu.
 

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Şubat Pazartesi izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?