Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ocak 2021 Çarşamba izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en uzun süreli programlarından birine imza atarak gündeme damga vurmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert, haftanın üçüncü gününde de izleyenler tarafından ilgiyle takip edilecek. İşlediği dosyalar, çözdüğü cinayetler, kavuşturduğu aileler ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile reyting sıralamasında da oldukça iyi izlenme oranları ve dereceler elde eden program için yine binlerce kişi ekran karşısına kilitlenecek. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ocak 2021 Çarşamba canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de mesajlarınızı yazabilirsiniz.

TV 06.01.2021, 07:09 12.01.2021, 06:58 Burak ZİHNİ

ATV'de yıllardır sabah saatlerinde yayınlanan bölümleriyle Türkiye'nin klasiklerinden biri olmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bir haftaya daha başlıyor. Programda cuma günü işlenen son konuyla birlikte verilen iki günlük ara sonrası milyonlarca kişi bugünü sabırsızlıkla bekliyor ve başarılı sunucu Müge Anlı'yı izlemek istiyor. Arif Verimli, Şevki Sözen ve Rahmi Özkan'ın da katıldığı yayında yine birbirinden çarpıcı dosyalar işlenerek çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ocak 2021 Çarşamba canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Müge Anlı her gün çarpıcı olayları ele alıyor. Çözüme kavuşturmak için de ekibiyle olan gücünü ortaya koyup herkesi sevindirmeye çalışıyor. Yıllardır devam eden yayın maratonunda pek çok aileyi ve vatandaşı sevindiren başarılı gazeteci ve takım arkadaşları bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkacak. Yaptığı yardım kampanyaları, sosyal sorumluluk projelerine sunduğu katkı ve birçok alandaki iyilikleri ile de gündemde olan Anlı, bugün de pür dikkat izlenecek. Programın son bölümünde Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı'da son olarak, Bir ayrılık daha son bulmuş Elif öğretmen ve annesinin hasreti son bulmuştu. Doğum yaparken felç kalan Elif öğretmen Iğdır'da eşinin yanından alınıp annesine teslim edildi. Elif öğretmenden güzel haberler geldi. Tedavisi süren ve bacaklarını oynatabilen Elif öğretmen gün geçtikçe iyileşiyor... 17 yıl önce semt pazarına babaları tarafından bırakıln iki kardeş Kadirhan ve Büşra bulundu. Kadirhan'ınbabası ve annesi ile görüşmek istemediği bilgisi geldi. Büşra'nın cevabı ne olacak? Yayına bağlanacaklar mı? Büşra şu anda biraz heyecanlı olduğunu söyledi. Hakan Bey, yaptıklarından dolayı özür diledi. Büşra böyle bir olaydan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirtti. Ailesini merak ettiğini fakat duruma da alıştığını, abisi ile yaşamak ve şu anki ailesiyle olmak onu çok mutlu ettiğini anlattı. İstanbul Ümraniye’de mobilyacılık yapan 6 çocuk babası 31 yaşındaki Erdem Uçkan’ın 30 Ağustos 2020’den beri kayıp olduğu belirtildi. Eşi ile kavga eden Erdem’in eşine şiddet uygulayınca karşı tarafın Dolapdere’de onu dövdüğünü ve o günden sonra Erdem’den haber alamadıklarını belirten annesi canlı yayında. Erdem Uçkan nerede? 4 ay önce İstanbul'da kaybolan 6 çocuk babası Erdem Uçkan bulundu. Canlı yayına bağlanan Erdem, çok bunaldığını, borçları olduğunu o yüzden gittiğini geri geleceğini söyledi. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Olayların aydınlatılmasında katkınız olacağını sakın unutmayın.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Aralık Çarşamba izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri define
zekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?