Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Mart 2021 Pazartesi seyret | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz seyret

ATV'nin 15 sezondur ekranlara getirdiği ve izlenme rekorları kıran program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni haftasına başlıyor. Dünya Kadınlar Günü'nde yayınlanacak olması nedeniyle anlamlı bir yayına daha imza atacak olan Müge Anlı ve ekibi yine görevini en iyi şekilde icra edebilmenin mücadelsini verecek. Haberimizde Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Mart 2021 Pazartesi izle seçeneklerini bulabilirsiniz.

TV 08.03.2021, 08:57 Burak ZİHNİ

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla televizyon ekranlarında izleyicileriyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yeni bira haftaya daha merhaba deniyor. Türkiye gündemine damga vuran yayınlarla adından söz ettirmeyi sürdüren başarılı sunucu ve ekibi yine olayları çözme konusunda tüm gücü ile mücadelesini verecek. Cinayetlerin faillerinin bulunduğu, kayıpların ailelerine kavuştuğu, hırsızlıkların ortaya çıkarıldığı ve daha birçok konudaki dosyalarda tüm gerçekler ortaya dökülüyor. Haberimizde Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Mart 2021 Pazartesi izle seçeneklerini bulabilirsiniz.


 

Son bölümde neler yaşandı?

Sergen'in kuzeni Sıla'yı kaçırdığını ve zorla alıkoyduğunu itiraf etti.Savcı önünde ifadesi alınan Sergen tutuklanarak cezaevine gönderildi. Rahmi Bey, 13 yaşında bu gibi saldırılarda ceza olarak normalin bir misli daha fazla ceza verildiğini ve tahminen cinsel saldırıdan 17 yıldan başlayacağını daha sonra alıkoyma gibi suçları da eklediğinde 26 sene ceza alacağını seyirciye aktardı. Mustafa Şeker’in kızının haberini aldıktan sonra Aksaray’a gitti. Orada kızının evinde kaldığı aile ile ılıman bir ilişki kurdu. Erman’ın abisi olabileceğini iddia ettiği kişilerin DNA testi yapıldığı belirtildi.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Şubat Pazartesi izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri definezekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?