Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok? ATV 1 Ocak 2021 Cuma yayın akışından neden çıkarıldı

Türkiye'nin en çok izlenen sabah programına yıllardır imzasını atan Müge Anlı'nın bugün ekranlarda olmayacağının açıklanması izleyenlerini üzdü. ATV 1 Ocak 2021 Cuma yayın akışından çıkarılan Müge Anlı ile Tatlı Sert hakkında binlerce araştırma yapılarak programın akıbeti öğrenilmek isteniyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok ve yayınlanmıyor? ATV 1 Ocak 2021 Cuma yayın akışından neden çıkarıldı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 01.01.2021, 08:03 01.01.2021, 08:03 Burak ZİHNİ

Koronavirüs sürecinde de izleyenlerin karşısına çıkan ve işlediği konularla adından söz ettirip gündeme damga vuran Müge Anlı ile Tatlı Sert, ATV'nin 1 Ocak 2021 Cuma yayın akışı içerisinden çıkarıldı. Başarılı sunucu ve ekip arkadaşları ile ilgili arştırmalarda bulunan izleyiciler durumla ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Çünkü son zamanlarda Müge Anlı'nın konuklarıyla sorunlar yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu alınan karar sonrası da birçok kişi Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok ve yayınlanmıyor? ATV 1 Ocak 2021 Cuma yayın akışından neden çıkarıldı? Detayları sizler için derledik. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Dün neler yaşandı?

İstanbul Büyükçekmece'de kaybolan 16 yaşındaki kızlar bulundu. Konuşup kendilerini ifade edemeyen kızlardan birini sonra diğerini evlerinin önüne bırakan kişiler kim? Yanlarında kim tuttu? Kızlar ve ailesi ifade için emniyete gideceklerini söyledi. Aylin Öğretmenin katil zanlısı her şeyi anlattı... Şiddete karşı verdiği mücadelesiyle bilinen ve oldukça sevilen Aylin Sözer, eğitimle karşısında durduğu şiddetin kurbanı oldu. Canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürmek suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemede tutuklanmasına hükmedilen Aylin öğretmenin katil zanlısı demir parmaklıklar ardına gönderildi. 14 yaşındaki Yiğit Fevzi'yi İstanbul Kadıköy'de iki defa gördüğünü söyleyen izleyici, gördüğü kişinin Yiğit olduğuna emin olduğunu ve birinden ''Moğolistanlı olduğunu ve işe girdiğini'' duyduğunu sözlerine ekledi. 2003'te Hakan Küçükboğa'nın Mersin'de semt pazarında bıraktığı Kadirhan bugün 23 Büşra ise 21 yaşında. Kaybolduğunda Kadirhan 6, Büşra ise 4 yaşındaydı. Hakan Bey çok pişman olduğunu, çocuklarını bulmak istediğini söyledi Gözü yaşlı baba canlı yayında...


1 Ocak 2021 Cuma Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok?

ATV'nin klasikleşen sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni bölümü bugün yayın akışı içerisinde yer almadı. Başarılı sunucu Müge Anlı ve ekibi yılbaşı sonrasında uygulanan resmi tatilde ekranlarda olmuyor. Bu sebeple de bugün yayına çıkmayacak. Başarılı sunucunun televizyona ne zaman döneceğini merak eden izleyiciler haberimizin devamını okuyabilir.


 

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm ne zaman?

Yıllardır süren yayın hayatında birçok faili meçhul olayı aydınlatan, aileleri kavuşturan, sosyal sorumluluk projelerine imza atan ve milyonları peşinden koşturan Müge Anlı ile  Tatlı Sert 2021'de de yolculuğuna devam edecek. Müge Anlı yeni dosyaları ve konuklarıyla 4 Ocak Pazartesi'den itibaren karşınızda olacak. 

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri define
zekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?