Payitaht Abdülhamid 141. bölüm tek parça izle! 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT 1

TRT 1'in dönem dizisi Payitaht Abdülhamid yayın hayatına devam ediyor. Hikayesi ve karakterleriyle her hafta zirveye oynayan yapım yine izleyicileri ekran karşısına kilitleyecek. Payitaht Abdülhamid 141. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ile karşınızdayız. Payitaht Abdülhamid 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

TV 05.03.2021, 09:01 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen diizlerinden biri olan ve Cuma günlerine damga vuran Payitaht Abdülhamid son bölümü ile yayınlandı. Tarihsel olayları ve ilişkileri ekranlara taşyan dizinin senaryosu, sahneleri ve güçlü oyuncusu da dikkat çekiyor. Cuma akşamları reyting zirvesinde olmasına kesin gözle bakılan Payitaht Abdülhamid 141. bölüm tek parça, HD ve full izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Payitaht Abdülhamid 141. bölüm özeti

Selim Paşa ismini yeniden duyan Abdülhamid, hadiselerin ardındaki sırları bir kez daha çözmeye çalışır. Sultanın İstanbul’a davet ettiği hukukçu Martin Efendi öldürülür. Cinayetin detayını öğrenen Abdülhamid’i bir sürpriz beklemektedir. Saliha Aliye’nin gerçek yüzünü ortaya çıkartacağını zannederken Aliye’nin tuzağına düşer. Naime’nin gelini olacağına inan Sabuha soluğu sarayda alır. İstediğini elde eden Aliye için artık tek engel ablası Fatma’dır.ÖZLEM CONKER


 

Payitaht Abdülhamid 141. bölüm full tek parça HD izle


Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Payitaht Abdülhamid 141. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Payitaht Abdülhamid 141. bölümünü TRT 1 .com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


 

Payitaht Abdülhamid 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 'in fenomen dizisi Payitaht Abdülhamid 142. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1 .com.tr ve TRT 1 Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?