Sadakatsiz 46. bölüm full, tek parça, Kanal D ve Youtube izle

Kanal D'nin ve televizyon ekranlarının en çok seyredilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz'in yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden ünlü ve önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar herkesi sabırsızlandırıyor. Bir an önce yeni bölüm izlenmek isteniyor ve araştırmalarda bulunuluyor. Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Sadakatsiz 46. bölüm full, tek parça, Kanal D ve Youtube izle alternatifleri haberimizde.

TV 19.01.2022, 13:05 Burak ZİHNİ
Sadakatsiz 46. bölüm full, tek parça, Kanal D ve Youtube izle

Baş rolleirnde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve birçok ünlü ismin daha yer aldığı Sadakatsiz 46. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyicilerin merakla ve ilgiyle seyrettiği dizinin şimdiden yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Senaryosu ile ilk andan seyircileri etkileyen yapımın son bölümünü izlemek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz 46. bölüm tek parça, tekrar, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...


 

Sadakatsiz 46. bölüm özeti

Asya'nın evinde ortaya çıkan gizli kamera Aras'ı delirtir. Bunu Volkan'ın yaptığına emin olan Aras Asya'nın tüm uyarılarına rağmen onu dinlemez. Volkan ve Derin'in evini basan Aras adeta öfkeden çıldırır. Derin ve Volkan da oldukça şaşkındır. Asya ise gördüklerine inanamaz.


 

Sadakatsiz oyuncu kadrosu

HALUK GÜÇLÜ (Burak Sergen) 

GÖNÜL GÜÇLÜ (Gözde Seda Altuner) 

MERT GELİK (Eren Vurdem) 

NİL TETİK (Nazlı Bulum) 

SELÇUK DAĞCI (Emir Taro Tekin) 

VOLKAN ARSLAN ( Caner Cindoruk) 


ALİ ARSLAN (Alp Akar) 

ASYA ARSLAN ( Cansu Dere ) 

BAHAR GELİK ( Yeliz Kuvancı) 

DERİN GÜÇLÜ (Melis Sezen) 

DERYA SAMANLI (Özge Özder) 

SERAP ŞENLİK (Olcay Yusufoğlu) 


 

Sadakatsiz 46. bölüm full tek parça HD izle

Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Sadakatsiz 46. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sadakatsiz'in 47. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


 

Sadakatsiz 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Sadakatsiz'in 47. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?