Savaşçı 107. bölüm tek parça ve Youtube izle | Savaşçı 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olan Savaşçı yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden değerli oyuncuların kadrosunda bulundurduğu dizide yaşanacaklar herkesi televizyon karşısına kilitleyecek. Terör örgütü ile mücadelesi sebebiyle Türk askerinin yaşadıkları zorlukları ve onların kahramansı hikayelerini ele alan yapım yine ilgiyle seyredilecek. İzleyemeyenler, tekrar izlemek isteyenler ve kaçırdığı noktaları anları yakalamak amacında olanlar için Savaşçı 107. bölüm tek parça full Youtube izle alternatifleri haberimizde. Savaşçı 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını da öğrenebilirsiniz.

TV 29.05.2021, 08:04 Burak ZİHNİ

Aylardır uzak kaldığı ekranlara geçen haftalarda dönüş yapan Savaşçı bu akşam da izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Yeniden seyircileriyle buluşmanın sevincini yaşayan yapımda heyecan artarken yaşanacaklar da bir an önce izlenmek isteniyor. Geçen haftadan bu yana milyonlarca kez izlenen yeni bölümünün ardından gözler bugüne çevrildi. Duygusal hikayesi ve hayata dair senaryosuyla dikkat çeken dizide neler olacağı da merak ediliyor. Diziyi seyretmek isteyenler için Savaşçı 107. bölüm tek parça full Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.


 

Savaşçı 107. bölüm özeti

Yüzbaşı Haydar ve beraberindeki grup Astsubay Bektaş’ın kardeşi Asteğmen Alper’i buldukları sırada Şiyar ve adamlarının saldırısına uğramıştır. Teğmen Efe durumu anlamış, onlarla tekrar iletişim kurmaya çalışsada bu mümkün olmaz. Astsubay Görkem ve Astsubay Savaş’la birlikte hemen destek için harekete geçer. Savaş’ın Yüzbaşı Haydar’ları ateş çemberinden çıkarmak için ortaya attığı ilginç fikir Teğmen Efe’yi önce tereddütte bıraksa da, denemekten başka çareleri de yoktur. Üçlü yaptıkları planla Şiyar ve adamlarını oyuna getirirler. Ancak Şiyar’ın bir hamlesi olayların akışını beklenmedik bir şekilde değiştirir ve Görkem ile Savaş Astsubaylar silah arkadaşlarını kurtarmak için hiç düşünmeden kendi hayatlarını hiçe sayarlar…Savaşçı 107. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Savaşçı 107. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Savaşçı'nin 99. bölümünü FOX TV.com.tr ve FOX Play internet sitesinden eklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138