Şef Akademi Ayten kimdir? Ayten Yıldız Instagram hesabı ve fotoğrafları

Bu akşam FOX TV ekranlarında yer almaya başlayacak ve birbirinden iddialı şef adaylarını karşı karşıya getirecek olan Şef Akademi'nin yarışmacıları da merak konusu. O isimlerden biri de Ayten Yıldız oldu. Yayınlanan fragmanda büyük ilgi gören Yıldız hakkında araştırmalar başladı. Peki, Şef Akademi Ayten kimdir? Ayten Yıldız Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 15:54 14.06.2021, 16:24 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Ayten kimdir? Ayten Yıldız Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Fragmanda gözüken isimlerden biri de Ayten Yıldız oldu. Güzel yarışmacı hakkındaki bilgiler de merak konusu ve araştırılarak merak ediliyor. Elemeyi geçip geçememesi onun kaderini belirleyecek. Genç yarışmacı elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır. Peki, Şef Akademi Ayten kimdir? Ayten Yıldız Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Şef Akademi Ayten kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Ayten Yıldız farklı tarifleri ile takipçilerinin karşısına çıkan bir şef adayı. Programda üç jüri üyesinden de geçer not alabilmek ve marifetlerini miylonlara yansıtmak isteyen güzel yarışmacı kendine has sunumları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Instagram'da da binlerce takipçisi var. Kendisini @aytenyildizz adresinden takip edebilirisniz.


Şef Akademi Ayten kimdir?


Şef Akademi Ayten kimdir?

Şef Akademi Ayten kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138