Şef Akademi Boğaçhan Tuzcu kimdir? Boğaçhan Tuzcu kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan FOX TV'de yayınlanmaya başlayan Şef Akademi'nin yarışmacı adayları hünerlerini sergiliyor. O isimlerden biri Boğaçhan Tuzcu oldu. Peki, Şef Akademi Boğaçhan Tuzcu kimdir? Boğaçhan Tuzcu kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 21:27 14.06.2021, 21:53 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Boğaçhan Tuzcu kimdir? Boğaçhan Tuzcu kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Yarışmacı adaylarından biri de Boğaçhan Tuzcu oldu. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapan ve yemeğini hazırlayan Boğaçhan Tuzcu ile ilgili bilgiler de merak konusu. Şef Akademi Boğaçhan Tuzcu kimdir? Boğaçhan Tuzcu Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Şef Akademi Boğaçhan Tuzcu kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Boğaçhan Tuzcu daha önce Lezzet Düşkünleri'nde yarıştı. DJ'lik yapıyor. Aynı zamanda aşçı.28 yaşında. Onaylı bir Instsgram hesabı var. @bogachantuzcu profilinden takip edebilirsiniz. Aslen Rizeli.


Şef Akademi Boğaçhan Tuzcu

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?