Şef Akademi Ceren kimdir? Ceren Yıldırım Instagram hesabı ve fotoğrafları

Bu akşam FOX TV ekranlarında yer almaya başlayacak ve birbirinden iddialı şef adaylarını karşı karşıya getirecek olan Şef Akademi'nin yarışmacıları da merak konusu. O isimlerden biri de Ceren Yıldırım oldu. Yayınlanan fragmanda büyük ilgi gören Yıldız hakkında araştırmalar başladı. Peki, Şef Akademi Ceren kimdir? Ceren Yıldırım Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 20:01 14.06.2021, 20:25 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Ceren kimdir? Ceren Yıldırım Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Fragmanda gözüken isimlerden biri de Ceren Yıldırım oldu. Güzel yarışmacı hakkındaki bilgiler de merak konusu ve araştırılarak merak ediliyor. Elemeyi geçip geçememesi onun kaderini belirleyecek. Genç yarışmacı elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır. Peki, Şef Akademi Ceren kimdir? Ceren Yıldırım Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Şef Akademi Ceren kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Ceren Yıldırım 23 yaşında. Aslen Tokatlı. İstanbul'da yaşıyor. Esenyurt Üniversitesi Aşçılık Bölümü mğrencisi. Hünkar Beğendi ile yarışmaya katıldı. Instagram hesabı @ceereennyy'dir.


Şef Akademi Ceren

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?