Şef Akademi Muhammet (Mami) kimdir? Muhammet Ermiş fotoğrafları, kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

FOX TV ekranlarında başlayan ve yemek severleri televizyon karşısına kilitleyen Şef Akademi'de birbirinden iddialı yarışmacılar hünerlerini sergiliyor. Şef adayları elemeleri geçebilmek ve yarışmada kalmak istiyor. O isimlerden biri de Muhammet Ermiş oldu. Peki, Şef Akademi Muhammet (Mami) kimdir? Muhammet Ermiş fotoğrafları, kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 18:52 14.06.2021, 19:19 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Muhammet (Mami) kimdir? Muhammet Ermiş fotoğrafları, kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay'ın jüri üyeliğini yaptığı ve Öykü Serter'in sunumuyla ekranlara gelen Şef Akademi, 14 Haziran 2021 Pazartesi günü yayın hayatına başlıyor. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının hünerlerini sergilediği elemelerde başarılı olan 15 isim hem birbirlerine hem de takım olarak üstünlük kurmak ve birinciliği üstlenebilmek adına mücadele verecek. O isimlerden biri de Muhammet Ermiş oldu. Kendisi hakkında da birçok araştırma yapılıyor. Çünkü yarışma başlamadan birçok yorum ve övgü almayı başardı. Bu durum karşısında izleyiciler de Ermiş'i tanımak ve bilgiler almak istiyor. Peki, Şef Akademi Muhammet (Mami) kimdir? Muhammet Ermiş fotoğrafları, kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde bulunuyor.


Şef Akademi Muhammet (Mami) kimdir?

Bugünden itibaren FOX TV'de yayınlanacak olan Şef Akademi'nin yarışmacılarından biri olabilmek adına ter dökecek Muhammet Ermiş aslen Rizelidir. Karadeniz'i temsilen katıldığı programda adını herkese duyurmak ve marifetlerini de milyonlara göstermek isteyen genç yarışmacı çektiği videolarla da adından söz ettiriyor. Skeçleriyle takipçilerini eğlendirmeyi ve onları etkilemeyi başarıyor. Hayvan sevgisi çok büyük ve onlarla sürekli zaman geçiriyor. Neduu Yani adını verdiği mekanında sofra lezzetleriyle müşterilerini ağırlıyor. Instagram hesabı @neduu.yanii'dir. 25 bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

Şef Akademi Muhammet (Mami)

Şef Akademi Muhammet (Mami)

Şef Akademi Muhammet (Mami)

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?