Şef Akademi Sinem Demirci kimdir? Sinem Demirci kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV ekranlarının lezzet dolu yarışması Şef Akademi'nin ilk günü izleyicilerle buluştu. Birbirinden iddialı şef adayları arasında hünerlerini gösteren isimlerden biri de Sinem Demirci oldu. Güzel yarışmacı hakkında sorgulamalar başladı. Peki, Şef Akademi Sinem Demirci kimdir? Sinem Demirci kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 21:10 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Sinem Demirci kimdir? Sinem Demirci kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Yarışmacı adaylarından biri de Sinem Demirci oldu. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapan ve yemeğini hazırlayan Sinem Demirci ile ilgili bilgiler de merak konusu. Şef Akademi Sinem Demirci kimdir? Sevda Banu Tosun Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Şef Akademi Sinem Demirci kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Sinem Demirci 21 yaşında. Aşçılık yapıyor. Aslen Rize Çamşlıhemşinli. Voleybol kariyerinin ardından yemeğee yöneldi. Gergin ve sinirli olduğunu ancak mutfağın kendisini mutlu ettiğini dile getirdi.


Şef Akademi Sinem Demirci

Yorumlar (1)
Beres 1 ay önce
MaşAllah böyle yarışmacı oldu da biz mi izlemedik yarışma programlarını
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?