Sen Çal Kapımı 21. bölüm tek parça izle! 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana reyting zirvesine oynayan ve senaryosu ile de kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenmeyi başaran Sen Çal Kapımı, yeni bölümüyle televizyonlardaki yerini alıyor. Hikayesiyle çok sevilen ve çarşamba günlerinin ardından cumartesileri yayınlanmaya başlayan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Sen Çal Kapımı 21. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Ayrıca Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 21. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

TV 05.12.2020, 06:53 05.12.2020, 07:18 Burak ZİHNİ

FOX TV'nin yaz sezonuna damga vuran ve cumartei günlerinde de reyting kozu haline gelen yeni dizisi Sen Çal Kapımı bu akşam saatler 20:00'yi gösterdiğinde yeni bölümü ile yayınlandı. Tam isabet olarak gösterilen ve her hafta binlerce kişiyi de ekran başına kilitleyen dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde yaşanacaklar da merakla bekleniyor ve izlenmek isteniyor. Sen Çal Kapımı 21. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alırken bölüme dair özet de sizlerle birlikte. 
 


Sen Çal Kapımı 21. bölüm özeti

Serkan ve Eda ayrı mekanlarda birbirlerini beklemeye devam eder. Bir süre sonra ikisinin de umudu tükenir ve kalkarlar. Eda, kızlara Serkan’a bir daha inanmayacağını söylerken Serkan, Engin’e asla denemekten vazgeçmeyeceğini söyler. Ertesi gün Eda işe gittiğinde İnci Gülüşlü Kızlar Derneği’nin yürüttüğü kampanyanın yüzü olması için teklif alır. Aynı teklif Serkan’a da yapılmıştır. Serkan düşünmeden reddederken Eda Serkan’a inat fotoğraf çekimine katılacağını söyler. Alptekin’in sakladığı sırrı öğrenen Ayfer, yüzleşmek için Aydanlar’ın evine gittiğinde hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşır ve Aydan’a yardım etmek zorunda kalır. Bu sırada Serkan, Eda’nın yanında olabilmek için reddettiği kampanyaya katılmanın bir yolunu aramaktadır. Diğer yandan Aydan da Serkan ve Eda’yı bir araya getirebilmek için planlar yapar, ancak bu planlar öyle bir sarpa sarar ki kendisi bile işin içinden çıkmakta zorlanacak hale gelir. Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!


Sen Çal Kapımı 21. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Sen Çal Kapımı 20. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sen Çal Kapımı'ın 20. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

kerem bürsin

Sen Çal Kapımı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı'nın 22. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa foxplay.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?