Sen Çal Kapımı 28. bölüm izle! Sen Çal Kapımı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı

FOX TV'de yayınlanan bölümleriyle her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izlenen Sen Çal Kapımı'da yeni hafta başlıyor. Her geçen gün başarısını daha da fazla yukarı çeken yapımda neler yaşanacağı da merak konusu. İzlemek isteyenler de araştırmalarda bulunuyor. Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 28. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

TV 23.01.2021, 07:37 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in oynadığı Sen Çal Kapımı'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Ayrı dünyaların insanları olmalarına rağmen bir araya geldikten sonra birbirlerine karşı duydukları aşkı komik ve bir o kadar da romantik olarak ele alan dizinin yeni bölümü de şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Eda ve Serkan'ın arasında yaşanacaklar ilgiyle izlenecek. Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 28. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

Sen Çal Kapımı 28. bölüm özeti

Kınada olanlar Eda ve Serkan’ı yıldırmaz. Ama Semiha Hanım için bazı şeyleri değiştirir. Eda ve Serkan düğün hazırlıklarıyla uğraşırken Serkan işleri aksatmadan sürdürmeye çalışır. Onlara yardım etmek isteyen Aydan ve Ayfer düğün organizatörüyle birlikte ikisi için de işleri zorlaştırmaya başlar. Aileler arasındaki farklar bir yandan, kısa zamana sıkışan hazırlıklar diğer yandan Eda ve Serkan üzerinde gerginlik yaratır. Erkeklerin bekarlığa veda tatiline çıkmaya karar vermesi kızları sinirlendirir ve onlara bir sürpriz yapmaya karar verirler. Bu sırada şirkette gözden kaçan ve aksayan iş problemlerinin başlarına açacağı sorunlardan habersiz eğlenen Eda ve Serkan’ı düğün günü bekleyen birden fazla sürpriz vardır. Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!


Sen Çal Kapımı 28. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Sen Çal Kapımı 25. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sen Çal Kapımı'ın 25. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

kerem bürsin

Sen Çal Kapımı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı'nın 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa foxplay.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?