Sen Çal Kapımı 32. bölüm izle! Sen Çal Kapımı 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam eden Sen Çal Kapımı'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Eda ve Serkan'ın macerasında yine herkes heyecanlı ve sabırsız. Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için 32. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

TV 20.02.2021, 07:52 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in oynadığı Sen Çal Kapımı'da yeni bir hafta daha ekranlara geliyor. Ayrı dünyaların insanları olmalarına rağmen bir araya geldikten sonra birbirlerine karşı duydukları aşkı komik ve bir o kadar da romantik olarak ele alan dizinin yeni bölümü de şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Eda ve Serkan'ın arasında yaşanacaklar ilgiyle izlenecek. Sen Çal Kapımı 32. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. Sen Çal Kapımı 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

Sen Çal Kapımı 32. bölüm özeti

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yeniden aşık olacak mı? Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!


Sen Çal Kapımı 32. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Sen Çal Kapımı 25. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sen Çal Kapımı'ın 25. bölümünü foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

kerem bürsin

Sen Çal Kapımı 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı'nın 33. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa foxplay.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});