Temizlik Benim İşim Elif kimdir? Elif Ersoy kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Temizlik Benim İşim'de haftanın ilk bölümü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden iddialı yarışmacıların boy göstereceği zorlu mücadelenin ilk yarışmacısı ise Elif Ersoy olarak açıklandı. Genç yarışmacı hakkında araştırmalar yapılıyor ve kim olduğu öğrenilmek isteniyor. Peki, Temizlik Benim İşim Elif kimdir? Elif Ersoy kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.06.2021, 13:48 08.06.2021, 13:47 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Elif kimdir? Elif Ersoy kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de 81. hafta bugün başladı. Beş kadın yarışmacının hünerlerini sergilemek ve büyük ödülü kaznaabilmek adına kolları sıvadıkları haftnaın ilk gününde temizliğini yapacak isim Elif Ersoy oldu. Genç yarışmacı kendisine verilen sürede evini en iyi şekilde temizleyerek rakiplerine gözdağı vermek ve rahat bir süreç yaşamak istiyor. Kendisi hakkında da pek çok sorgulama gerçekleşiyor ve adını en fazla arananlar arasına yazdırmayı başardı. Peki, Temizlik Benim İşim Elif kimdir? Elif Ersoy kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. 


Temizlik Benim İşim Elif Ersoy kimdir?

Bugün adı açıklandıktan sonra hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilen yarışmacının performansı şimdiden merak konusu. Temizlik konusundaki becerisini milyonlara sergilemek isteyen Eif Ersoy 24 yaşında. Diş hekimi asistanlığı yapıyor. Aslen Samsunlu. Ailesi ile İstnabul'da yaşıyor. Temizlik maharetlerini sergileyerek birinciliği kazanmak amacında. Instagram hesabı olup olmadığı bilinmiyor.

Temizlik Benim İşim Elif Ersoy

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?