Temizlik Benim İşim Gökçe Satılmış kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de bugün yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı 5 temizlik sevdalısı yarışmacının mücadelesinde ilk gün büyük önem taşıyor. Pazartesi elinden gelerek en yüksek puanı almak isteyen isim ise Gökçe Satımış. Peki, Temizlik Benim İşim Gökçe Satılmış kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

TV 11.01.2021, 13:12 12.01.2021, 13:32 Burak ZİHNİ

Kadir Ezildi'nin sunumuyla yayınlanan ve finalde 300 bölümü devirecek olanTemizlik Benim İşim'de haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Pazartesi gününde ekranlara gelecek yarışmada 4 saatlik süre zarfında en iyi temizliği yapmak üzere işe girişecek isim Gökçe oldu. Haftann ilk gününde yüksek puanlar almak isteyen genç yarışmacının performansı merak konusu. Peki, Temizlik Benim İşim Gökçe kimdir? Yaşı, mesleği ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim Gökçe Satılmış kimdir?

Bugün birincilik mücadelesi verecek olan Gökçe Hanım elinin marifetini Türkiye'ye kanıtlamakta kararlı. 24 yaşında. Aslen Balıkesirli. Şu anda çalışmıyor. Hedefi 10 bin lirayı kazanarak evine dönmek.

Temizlik Benim İşim Gökçe Satılmış

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?