Temizlik Benim İşim Nesrin Çakır kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Talya Prodüksüyon'un FOX TV ekranlarında yüzlerce bölümdür izleyicilerle buluşturduğu Temizlik Benim İş İşim'de yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların boy göstereceği haftanın ilk yarışmacısı Nesrin Çakır oldu. Peki, Temizlik Benim İşim Nesrin Çakır kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

TV 25.01.2021, 13:43 01.02.2021, 13:44 Burak ZİHNİ

Kadir Ezildi'nin sunumuyla yayınlanan ve finalde 300 bölümü deviren Temizlik Benim İşim'de yeni haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Pazartesi gününde ekranlara gelecek yarışmada 4 saatlik süre zarfında en iyi temizliği yapmak üzere işe girişecek isim Nesrin oldu. Haftann ilk gününde yüksek puanlar almak isteyen genç yarışmacının performansı merak konusu. Peki, Temizlik Benim İşim Nesrin Çakır kimdir? Yaşı, mesleği ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim Nesrin Çakır kimdir?

Bugün birincilik mücadelesi verecek olan Hamide Hanım elinin marifetini Türkiye'ye kanıtlamakta kararlı. 54 yaşında. Ev hanımı. 33 yaşında eşini kaybetti. O günde bu yana temizliğe giderek çocuklarını okutuyor. Hedefi 10 bin lirayı kazanarak evine dönmek.

Temizlik Benim İşim Nesrin Çakır

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?