Temizlik Benim İşim Özge kimdir? Özge Özkaya kaç yaşında ve nereli

FOX TV'de bugün dördüncü kez dalya diyecek olan Temizlik Benim İşim'de 80. hafta tamamlanıyor. Gaye ile başlayan maratonun son yarışmacısı Özge kendisine verilen sürede 10 bin liranın sahibi olabilmek adına mücadele verecek. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı. Peki, Temizlik Benim İşim Özge Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 04.06.2021, 13:44 04.06.2021, 13:50 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Özge kimdir? Özge Özkaya kaç yaşında ve nereli

Talya Prodüksiyon imzasını taşıyan bölümleri ile pazartesiden cumaya kadar büyük bir heyecana sahne olan Temizlik Benim İşim'de son gün başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerii sergikemek adına kendikerine çıkan evleri temizlediği günde bugün yarışacak isim Özge olarak açıklandı. Genç yarışmacı performansını en iyi şekilde kullanıp 10 bin lirayı kazanmak istiyor. Peki, Temizlik Benim İşim Özge Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Temizlik Benim İşim Özge kimdir?

Bugün adı açıklandıktan sonra hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilen yarışmacnın bilgileri merak konusu. Haftanın ilk anından beri güzelliği ile dikkat çeken Özge 400. yarışma oldu. Akıllara kazanacak bir temzilik yapacağını söyledi. 28 yaşında. Spor eğitmenliği yapıyor. 11 aylık evli. Aslen Samsunlu.


Temizlik Benim İşim Özge Özkaya

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138