Temizlik Benim İşim Seda Soylu kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının arasındaki rekabette gözler dördüncü gün yarışacak isim Seda olarak açıklandı. Güzel yarışmacı hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Temizlik Benim İşim Seda kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 27.05.2021, 13:38 28.05.2021, 13:45 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Seda Soylu kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'de yayınlanan bölümleri hijyen severleri ekran karşısına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni haftanın dördüncü gün başlıyor. Beş yarışmacının hafta başından bu yana devam eden rekabetinde bugün kendisine ayrılan sürede evini temizleyecek isim Seda oldu. Genç yarışmacı Yıldız, Seren ve Zeynep'in ardından performansı ile merak konusu. Yeni bölüm yarışmacısı hakkında araştırmalar da başladı. İlk andan beri hakkında birçok sorgulama gerçekleştirilen Seda Soylu'nun bilgileri de internette en çok aranan kelimeler arasında yer aldı.Peki, Temizlik Benim İşim Seda Soylu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim Seda Soylu kimdir?

Bugün adı açıklandıktan sonra hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilen yarışmacının performansı şimdiden merak konusu. Temizlik konusundaki becerisini milyonlara sergilemek isteyen Seda 29 yaşında. Satış sorumlusu. Aslen Tokatlı. Ailesiyle birlikte İstanbul'da yaşıyor. İki abisi gibi kendisi de bekar. 10 bin lirayı kazanırsa aldığı aracın taksitlerinde kullanacak.


Temizlik Benim İşim Seda

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?