Temizlik Benim İşim Seren Alpat kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Temizlik Benim İşim'de hijyen dolu maratonun ikinci günü başlıyor. Dün Yıldız Karabıyık'In yarıştığı programda bugün Seren Alpat yarışacak. Güzel yarışmacı hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Temizlik Benim İşim Seren kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 25.05.2021, 13:41 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Seren Alpat kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de yayınlanan bölümleri hijyen severleri ekran karşısına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni haftanın ikinci gün başlıyor. Beş yarışmacının dünden bu yana devam eden rekabetinde bugün kendisine ayrılan sürede evini temizleyecek isim Seren oldu. Genç yarışmacı hakkında araştırmalar da başladı. İlk andan beri hakkında birçok araştırma yapılan Seren Alpat hakkındaki bilgiler de internette en çok sorgulanan kelimeler arasında yer aldı.Peki, Temizlik Benim İşim Seren kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim Seren kimdir?

Bugün adı açıklandıktan sonra hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilen yarışmacının performansı şimdiden merak konusu. Temizlik konusundaki becerisini milyonlara sergilemek isteyen Seren güzelliği ile birlikte herkesin ilgisini gösteridği bir isim haline geldi. 24 yaşında. Ev hanımı. Evli ve 2 çocuk annesi. Aslen Karslı. Eşi ile bir arkadaş vasıtası ile tanıştıklarını ve sonrasında evlendiklerini söyledi. Ödülü kazanırsa eşinin sağlık sorunları için harcamak istiyor.

Temizlik Benim İşim Seren Alpat

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?