Yaralı Kalbim 21. Bölüm İzle 24 Şubat Çarşamba | Yaralı Kalbim 20. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin sevilerek izlenmeye başlayan ve kısa sürede de adını binlere duyuran Yaralı Kalbim'de yeni bir gün daha başlıyor. Ekranlara geldiği günden bu yana ilgiyle takip edilen yapımda bugün neler yaşanacağı da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yaralı Kalbim 21. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 21. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 23.02.2021, 06:11 23.02.2021, 11:47 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 3 Şubat Çarşamba günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 21. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 21. bölüm özeti

Yaralı Kalbim’de bu akşam büyükanne hastalanınca Geet onu hastaneye kaldırır. Dev ve Naintara olanları duyunca hastaneye koşar. Dev ve Geet aylar sonra karşılaşacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 19. bölümüyle izle7.com’da. Geet, neden sürekli Mann’i düşündüğüne bir türlü anlam veremez. Mann ise ona çok kaba davrandığı için vicdan azabı çeker. Geet’ten özür dilemek isteyen Mann ona çiçek alır fakat gururuna yediremediği için bunu söyleyemez. Naintara ise Geet hakkında bilgi toplamak için biriyle anlaşır. Dev onun tavırlarından şüphelenir ve neler olduğunu araştırmaya çalışır. Öte yandan büyükanne bir anda hastalanır. Geet onu hastaneye kaldırır ve ailesine haber verir. Dev ve Naintara soluğu hastanede alır. Dev Geet’i görecek mi? Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Yaralı Kalbim 24 Şubat Özeti sona erdi.Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?